ضرورت استفاده و بکارگیری از ظرفیت‌های موجود در سیستم‌های حمل و نقل هوشمند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 15 اسفند 1402

Today : Tue, March 5, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132712 تاریخ انتشار:  1402-03-28 - 11:51 تعداد بازدید:  427
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

معاون حمل و نقل استان همدان تاکید کرد:
ضرورت استفاده و بکارگیری از ظرفیت‌های موجود در سیستم‌های حمل و نقل هوشمند

اخبار


معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ضرورت پیاده سازی استفاده و بکارگیری از ظرفیت های موجود در سیستم های حمل و نقل هوشمند تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و‌ حمل و نقل جاده ای استان همدان، محمد سرگزی در نشست هم اندیشی در خصوص مسائل و موارد مرتبط با حمل و نقل محمولات معدنی شهرستان اسدآباد  هدف از برگزاري اين نشست را بررسی و هم اندیشی در خصوص مسائل و موارد مربوط به حمل و نقل شهرستان عنوان وسپس گزارشی از وضعیت حمل و نقل شهرستان و مزایای اجرای طرح نوبت دهی مجازی و ارتقا رضایت مندی رانندگان ارائه کرد.

 وی در ادامه بر لزوم پیاده سازی، استفاده و بکارگیری از بسترها و ظرفیتهای موجود در سیستم های حمل و نقل هوشمند به منظور افزایش خدمات به رانندگان و ارتقا ایمنی و توزیع عادلانه بار تاکید و خواستار تعامل و همکاری شرکتها و تشکلهای صنفی استان در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده سازمانی در این زمینه شد.

در اين نشست مقرر شد با توجه به موافقت کلیه شرکتهای حمل و نقل شهرستان در زمینه راه اندازی و استفاده از سامانه های مجازی برای اعلام بار، نسبت به تعیین اپراتور سامانه اقدام کنند.

همچنین مقرر شد به منظور یکپارچه سازی فرآیندهای اعلام بار مجازی، اپراتور سامانه (شرکت نرم افزاری مجری سامانه مدیریت اعلام بار و نوبت دهی الکترونیکی) دارای مجوز فعالیت از دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان و تاییدیه لازم از دفتر حراست مرکزی سازمان باشد .

در این نشست همچنین مقرر شد با موافقت کلیه شرکتها، استفاده از سامانه الکترونیکی اعلام بار در مرحله اول برای حمل محمولات معدنی شهرستان در نظر گرفته شود و مرحله دوم با بررسی شرایط و اوضاع و احوال و با اعلام این اداره کل برای کلیه محمولات شهرستان اقدام و به همین منظور مکان مناسبی برای ایجاد مرکز نوبت دهی و ساماندهی امور مربوطه تعیین شود.

همچنین مقرر شد فرمانداری و شرکتهای حمل و نقل شهرستان اسدآباد نسبت به تهیه و تنظیم تفاهم نامه مربوط به تقسیم بار محمولات معدنی شهرستان اقدام و نتیجه را طی مکاتبه ای به فرماندار این شهرستان ارسال کنند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com