شهروندان از مراجعه حضوری به شهرداری بپرهیزند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116841 تاریخ انتشار:  1400-01-22 - 07:00 تعداد بازدید:  107
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیر منطقه 3 شهرداری همدان:
شهروندان از مراجعه حضوری به شهرداری بپرهیزند

اخبار

■پاسخگویی به درخواست‌های حوزه‌های مختلف شهرداری از طریق اینترنت میسر است
 مدیر منطقه 3 شهرداری همدان با بیان اینکه پاسخگویی به درخواست‌های حوزه‌های مختلف شهرداری از طریق اینترنت میسر است، گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم حتی‌الامکان از مراجعه حضوری به شهرداری‌ برای اموری چون پرداخت عوارض و ... خودداری کرده و درخواست‌های خود را با استفاده از بستر شهرداری الکترونیک http://zone3.hamedan.ir پیش‌ ببرند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 همدان، محمدرضا فیضی‌منش در حاشیه بازدید از حوزه‌های شهرسازی و درآمد و نوسازی منطقه، اظهارکرد: هرساله پس از آغاز به کار ادارات شاهد افزایش حجم مراجعات مردمی به مناطق شهرداری هستیم و به‌تبع آن ساعت کاری کارکنان، به‌ویژه کارکنان معاونت‌های شهرسازی و مالی و درآمد و نوسازی افزایش می‌یابد.
فیضی‌منش با اشاره به مصوبه اصلاح فرمول‌های درآمدی که از ابتدای سالجاری اجرایی شده، گفت: همین موضوع هم سبب شده تا میزان مراجعات شهروندان افزایش پیدا کند.
وی افزود: بر همین اساس، وظیفه خود دانستیم که طی بازدیدی، ضمن عرض خداقوت به همکاران، از روند پاسخگویی به شهروندان و ارائه خدمات و میزان مراجعات مردمی مطلع شویم.
مدیر منطقه 3 با بیان اینکه باتوجه افزایش شیوع ویروس کرونا در این هفته و قرار گرفتن همدان در وضعیت قرمز کرونایی سبب شده تا شرایط ویژه‌تری نسبت به سنوات گذشته داشته باشیم، تصریح کرد: به‌منظور کاهش حجم مراعات شهروندان به شهرداری‌ها، درصورت پرداخت اینترنتی از طریق سایت شهرداری همدان به‌طور خودکار از تخفیف ۳۰درصدی پرداخت اینترنتی و ده درصدی خوش‌حسابی بهره‌مند شوند، مؤدیان پس از تاریخ صدور فیش به مدت ده روزکاری می‌توانند نسبت به پرداخت اقدام نمایند، این اعمال تخفیف همچنان وجود دارد .
وی با تأکید بر اینکه حفظ سلامت شهروندان و کارکنان مدیریت شهری یکی از دغدغه‌های مهم ما است، گفت: به همین منظور مبلغ ۴ میلیارد ریال برای مقابله با کرونا در سال ۱۴۰۰ درنظر گرفته شد تا صرف تأمین و افزایش امکانات، تجهیزات و همچنین برای افزایش میزان بهداشت و سلامت همکاران مدیریت شهری و مراجعان به شهرداری شود.
فیضی‌منش در ادامه صحبت‌های خود از شهروندان خواست حتی‌الامکان از مراجعه حضوری به شهرداری اجتناب کنند و کارهای خود را بر بستر شهرداری الکترونیک پیش ببرند.
وی همچنین با خطاب قراردادن همکاران شهرداری نیز اظهارکرد: از این عزیزان می‌خواهیم یک هفته آینده را هم با صبر و حوصله، همچون خادمان عرصه بهداشت و سلامت مردم، کادرهای پزشکی و پرستاری، ایثار کنند و شرایط را به‌نحوی مدیریت کنند تا به بهترین شکل پاسخگوی شهروندان باشیم.
فیضی‌منش در پایان گفت: تأکید ما بر دورکاری و انجام الکترونیکی کارهاست ولی در عین‌حال، پاسخگوی تمامی مراجعان شهرداری هستیم و سعی شده شرایط ایمنی برای همگان فراهم شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com