طرح توزیع خانه به خانه آب آشامیدنی در حال اجرا است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 18 خرداد 1402

Today : Thu, June 8, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126136 تاریخ انتشار:  1401-06-05 - 13:09 تعداد بازدید:  107
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

طرح توزیع خانه به خانه آب آشامیدنی در حال اجرا است

اخبار


 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از توزیع خانه به خانه آب آشامیدنی در مجتمع های مسکونی شهر همدان خبر داد و خواستار پرهیز از تجمع شهروندان برای دریافت آب آشامیدنی شد.

علی سنجربگی افزود: توزیع آب آشامیدنی در بین مردم همدان از حدود چهار روز پیش آغاز شده و تا پایان روز گذشته ۲۴۵ هزار بطری آب معدنی ۱.۵ لیتری توزیع شده است.

وی اضافه کرد: پیر حسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر اواسط هفته جاری با حضور در همدان یک میلیون بطری آب آشامیدنی ۱.۵ لیتری به مردم این شهر هدیه کرد که تاکنون ۲۵۰ هزار بطری به دست هلال احمر برای توزیع رسیده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان بیان کرد: هم اینک خودروهای هلال احمر با حضور در مناطق مسکونی اقدام به توزیع خانه به خانه آب آشامیدنی می کنند اما عده ای از افراد با تجمع در حول خودروهای این جمعیت خواستار دریافت آب آشامیدنی می شوند که امید می رود این افراد نیز منتظر مراجعه خودرو به در خانه بمانند.

سنجربگی خاطر نشان کرد: خودروهای هلال احمر با توجه به بارگیری محموله آب آشامیدنی و حضور در محلات، به نسبت ساکنان هر منطقه و هر خانوار یک یا ۲ بسته آب آشامیدنی به ازای هر خانواده توزیع می کنند.


وی تأکید کرد: در صورت ازدحام افراد برای دریافت آب آشامیدنی احتمال می رود آب مورد نیاز به افراد مسن که توان حضور برای دریافت آب آشامیدنی را ندارند یا افراد بیمار معلول نرسد در حالیکه افراد بیمار و مسن بیش از دیگر افراد به آب نیاز دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: علاوه بر این سه تانکر آبرسانی برای توزیع سیار آب در نظر گرفته شده که این تانکرهای در محل‌های پیش بینی شده از سوی اداره صمت نسبت به پر کردن مخزن اقدام کرده سپس در سطح شهر مستقر می‌شوند.

سنجربگی ادامه داد: در حال حاضر روزانه ۳۰ هزار لیتر آب توسط این تانکرها در سطح شهر توزیع می‌شود که در صورت تامین آب مورد نیاز از سوی اداره صمت، خودروی مورد نیاز برای انتقال آب و توزیع بیش از ۵۰ هزار لیتر آب در روز فراهم می‌شود.

وی اضافه کرد: ۲۰ هزار گالن به تازگی دریافت شده که بعد از توزیع آب آشامیدنی‌های موجود این گالن‌ها نیز در شرایط اضطراری و بحرانی بین شهروندان توزیع می‌شود.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com