1401-10-301401-11-10bool(false) اختصاص ۴ بلوک از خانه‌های سازمانی به دانشگاه صنعتی همدان همدان پیام
 
 
دوشنبه - 10 بهمن 1401 - شماره 4518
 
امروز : دوشنبه ، 10 بهمن 1401

Today : Mon, January 30, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126268 تاریخ انتشار:  1401-06-14 - 13:46 تعداد بازدید:  107
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اختصاص ۴ بلوک از خانه‌های سازمانی به دانشگاه صنعتی همدان

اخبار

 چهار بلوک در مجاورت دانشگاه از خانه‌های سازمانی، برای تأمین خوابگاه دانشجویی دختران دانشگاه صنعتی همدان اختصاص داده شده است که در حال تعمیر و تجهیز آن هستیم.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی همدان با بیان اینکه دانشگاه صنعتی همدان با ۱۵ سال قدمت، محدودیت فضای فیزیکی دارد، اظهار کرد: ۶۰ درصد دانشجویان این دانشگاه بومی نیستند و در خوابگاه‌های خودگردان اسکان داده می‌شوند. هزینه‌ این خوابگاه‌ها در شورای نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان تعیین می‌شود اما دانشجویان اعتقاد دارند که هزینه‌ها بالاست و نسبت به این مسئله معترض هستند.

مجید رضایی‌والا تصریح کرد: طی یک سال گذشته شروع به انعکاس مشکل خوابگاه در دانشگاه کردیم و شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان، چهار بلوک در مجاورت دانشگاه از خانه‌های سازمانی، برای تأمین خوابکاه دختران اختصاص داد که در حال تعمیر و تجهیز آن هستیم و امسال هم قابل استفاده نیست بنابراین باید از خوابگاه‌های خودگردان استفاده شود، از طرفی برای خوابگاه پسران، سه بلوک از شرکت مخابرات اجاره کردیم.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی همدان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جذب اعضای هیأت علمی در این دانشگاه، مطرح کرد: جذب هیأت علمی از طریق فراخوان هیأت مرکزی صورت می‌گیرد و در حال حاضر ۱۰ نفر در فرآیند استخدام هستند.

وی با بیان اینکه دانشگاه از قدیم، کانون فعالیت سیاسی بود، اظهار کرد: دانشجویان علاقمند به فعالیت‌های سیاسی، هنری و ادبی در دانشگاه صنعتی حضور دارند و ما کانون‌ها و تشکل‌هایی برای فعالیت‌های آنها دایر کردیم، از طرفی با یک رویکرد خوب مقرر شده تا سه درصد از بودجه دانشگاه‌ها به بخش فرهنگی اختصاص داده شود.

رضایی‌والا با اشاره به یادواره‌ شهدای مهندس، توضیح داد: در سال‌جاری دبیرخانه‌ یادواره‌ شهدای مهندس استان در دانشگاه صنعتی همدان قرار دارد. ۲۰ خلبان شهید در استان داریم که همه مهندس هواوفضا هستند بنابراین در برنامه‌های کنگره‌ بزرگداشت ۸۰۰۰ شهید استان همدان از خانواده‌ این شهدا تقدیر خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com