تقاطع بهشت هوشمند شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 14 اسفند 1402

Today : Mon, March 4, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  134180 تاریخ انتشار:  1402-06-14 - 10:07 تعداد بازدید:  359
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار همدان:
تقاطع بهشت هوشمند شد

اخبار


شهردار با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم در مدیریت ترافیک، هوشمندسازی تقاطع‌های همسطح شهری برای کنترل بهتر جریان ترافیک و بالابردن ضریب ایمنی در تقاطع  های مذکور برای جلوگیری از خطاهای انسانی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، سید مسعود حسینی با بیان اینکه یکی از اقدامات در کاهش آگاهانه سرعت در شبکه معابر تقاطع چراغ‌دار است، تصریح کرد: اقتضای ایجاد این نوع تقاطع در معابر پررفت‌وآمد، هوشمندسازی است که تأخیر و طول صف خودرو را کاهش داده و انضباط بهتری ایجاد می کند ‎کند
وی افزود : درگذشته یکی از راهکارها  احداث تقاطع‌های بسته و دوربرگردان بود، اما در حال حاضر با توجه به افزایش تردد در سطح شهر باید به‌تدریج تقاطع‌های چراغ‌دار در راستای مدیریت ترافیک افزایش یابد.

حسینی  با اشاره  به پیش‌بینی بودجه مناسب  برای هوشمندسازی و ایجاد تقاطع‌های همسطح از شهریور امسال اظهار کرد: در سال جاری با خرید تجهیزات و تکمیل سامانه هوشمند، به دنبال اجرا هوشمندسازی در   تقاطع‌های مهم شهری هستیم که ایجاد این تقاطع‌ها بر اساس اولویت‌ ها و اخذ بازخورد مثبت از اقدامات جاری صورت خواهد گرفت.

شهردار همدان  با تأکید بر ضرورت هوشمندسازی تقاطع ها افزود:  انشاالله  اجرای این تقاطع‌ها در میان مردم بازخورد خوبی خواهد داشت، که در  راستای مدیریت بهینه تقاطع‌ها و کاهش ترافیک و تسهیل عبور و مرور، در تقاطع ها  طرح هوشمند سازی اجرا می‌گردد.

وی  با اشاره به بهره برداری پروژه  هوشمندسازی و مدیریت بهینه تقاطع‌ بهشت  در شهر همدان اظهار داشت: در راستای کاهش ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان در فاز نخست  هوشمندسازی و مدیریت بهینه چراغ‌‌های راهنمایی و رانندگی در تقاطع بهشت اجرا شده که امیدواریم شاهد کاهش بار ترافیک باشیم.

حسینی  ضمن تاکید بر پیگیری  تسهیل عبور و مرور شهری و  هوشمندسازی تقاطع ها  تصریح کرد: یکی از موثرترین شیوه‌های بهبود مشکلات تردد شهروندان ،  بازنگری مجدد در زمان‌بندی و فازبندی چراغ‌ها و جانمایی آنها برای کاهش تاخیر در تقاطع هاست.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com