جوانان توان تولید ثروت را فرا بگیرند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 7 اسفند 1402

Today : Mon, February 26, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132137 تاریخ انتشار:  1402-02-31 - 10:55 تعداد بازدید:  388
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

جوانان توان تولید ثروت را فرا بگیرند

نویسنده : حسین خاکباز مقدم

اخبار


 جوانان باید توان تولید ثروت را فرا بگیرند و نظام آموزشی تاثیر مستقیم بر این امر دارد.

نماینده، ولی فقیه در استان همدان در خطبه‌های نمازجمعه این هفته همدان ضمن قدردانی از اقدامات دولت در رونق تولید با احیای صنایع راکد و تعطیل شده افزود: دولت سیزدهم در بسیاری از استان‌ها از جمله همدان اقدامات خوبی داشته است.

حجت الاسلام و المسلمین حبیب‌ا... شعبانی موثقی انتظار است دولت تیم اقتصادی خود را بازبینی و برنامه اقتصادی خود را در عرصه کنترل تورم اجرایی کند تا مردم نتایج را در بازار و جامعه ببینند و تورم کنترل شود علاوه بر این دولت در برخی زمینه‌ها پر کار بوده و خوب عمل کرده است، اما باید تدبیر جدی‌تری در معیشت مردم داشته باشد.

او گفت: البته دولت اعلام کرده که برنامه اقتصادی برای کنترل تورم دارد، اما صرف برنامه داشتن کافی نیست و مردم باید در بازار تغییر این وضعیت را مشاهده کنند.

شعبانی موثقی افزود: دولت در روابط بین المللی دو سویه با عربستان، کشور‌های آفریقایی و آمریکای لاتین نیز مسیر موفقی را در پیش گرفته است.

امام جمعه همدان ادامه داد: مردم از معیشت و گرانی انتقاد دارد و قطع به یقین دولت در کنترل و حل مسایل موجود تلاش خود را خواهد داشت.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه مسئولان باید نسبت به آموزش روش‌های تولید ثروت برای جوانان برنامه ریزی کنند، افزود: جوانان باید توان تولید ثروت را فرا بگیرند و نظام آموزشی تاثیر مستقیم بر این امر دارد.

نماینده، ولی فقیه در استان همدان افزود: نظام آموزشی نباید مدرک گرا باشد و دانش آموختگان برای اشتغال در کار اداری تحصیل کنند بلکه مهارت در تولید ثروت را باید به نیروی جوان آموزش داد.

او افزود: همچنین دولت باید از جوانانی که مهارت‌های تخصصی را برای تولید ثروت فرا می‌گیرند، به لحاظ سرمایه مالی حمایت لازم را داشته باشد.

امام جمعه همدان با قدردانی از علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در پیگیری قانون جوانی جمعیت گفت: استاندار همدان با قدرت این نیاز امروز جامعه استان را دنبال می‌کند و انتظار داریم حمایت اقتصادی از طرح‌ها انجام شود.

نماینده، ولی فقیه در استان همدان گفت: استان همدان اکنون با بحران جمعیت مواجه است و جزء استان‌هایی هستیم که در نرخ باروری وضعیت مطلوبی نداریم و جمعیت پیری داریم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com