1403-01-221403-02-01bool(false) بررسی ۱۳ مرکز آموزشی غیردولتی به عنوان یکی از دلایل ترافیک شهر همدان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 1 ارديبهشت 1403

Today : Sat, April 20, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132777 تاریخ انتشار:  1402-03-31 - 10:57 تعداد بازدید:  473
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بررسی ۱۳ مرکز آموزشی غیردولتی به عنوان یکی از دلایل ترافیک شهر همدان

اخبار


 ۱۳ مرکز آموزشی غیردولتی به عنوان یکی از دلایل ترافیک شهر همدان مورد بررسی قرار گرفتند که در صورت تأیید، مجوزشان تمدید نمی‌شود.

دبیر شورای آموزش‌وپرورش شهرستان همدان پیرامون مصوبه شورای ترافیک و بررسی مسأله جابه‌جایی مؤسسات غیردولتی آموزشی که در نقاط پرترافیک شهر همدان قرار دارند، اظهار کرد: پاییز سال گذشته پس از دو سال فعالیت غیرحضوری مدارس، دانش‌آموزان به مدرسه برگشتند و مسأله ترافیک در برخی ساعات شهر همدان، پس از دو سال خود را نشان داد. فرماندار وقت همدان اعتقاد داشت که جانمایی مراکز غیردولتی از دلایل ایجاد ترافیک در شهر است.

حمید گلنار اظهار کرد: مراکز غیردولتی آموزشی که در معابر، میدان‌ها و خیابان‌های پرتردد قرار دارند و عامل ترافیک در شهر هستند، شناسایی شده و به آنها اعلام شد که در سال تحصیلی آینده به فکر جابه‌جایی مرکز خود باشند. در ادامه این موضوع، مصوبه دیگری ابلاغ شد که در صدور مجوز مراکز آموزشی غیردولتی باید به مسیرها و معابر ترافیکی توجه شود و مجوز جدیدی در نقاط پرترافیک شهر صادر نشود.

دبیر شورای آموزش‌وپرورش شهرستان همدان با اشاره به مصوبه اخیر شورای ترافیک شهرستان همدان، توضیح داد: ما عضو شورای ترافیک نیستیم اما در شورای اخیر دعوت شدیم و در آنجا مطرح شد که ۱۳ مرکز آموزشی غیردولتی یکی از عوامل ایجاد ترافیک شهر همدان هستند.

گلنار با اشاره به قرارگیری ۱۱ مرکز در ناحیه یک شامل مدرسه و مؤسسه غیردولتی و دو مرکز در در ناحیه دو شامل دو مؤسسه زبان غیردولتی افزود: در ناحیه دو مؤسساتی که به ما اعلام شده، مؤسسه زبان سفیر در میدان بعثت و مؤسسه زبان خلیج فارس در خیابان آرام است.

وی بیان کرد: ما این موضوع را به مدیر مؤسسه زبان سفیر اطلاع دادیم و آنها پذیرفتند که یکی از عوامل ایجاد ترافیک هستند اما آنها هم دغدغه‌هایی دارند بنابراین قرار است تدابیری اندیشیده شود که با جابه‌جایی معبر ورودی این مؤسسه از کوچه دیگری، مشکل ترافیک آن نقطه حل شود اما در رابطه با مؤسسه زبان خلیج فارس ما اعتقادی نداریم که در آن نقطه ترافیک وجود دارد.

دبیر شورای آموزش‌وپرورش شهرستان همدان در رابطه با مراکز آموزشی غیردولتی ناحیه یک همدان، بیان کرد: اغلب این مراکز در بلوار بعثت، خیابان شهید احمدی روشن، چهارراه سعیدیه و خیابان جهان‌نما است.

به گزارش خبرنگار ما،وی خاطرنشان کرد: مجوز فعالیت مراکز آموزشی غیردولتی، یک یا سه‌ساله است و در صورتی‌که تأیید شود ۱۳ مرکز اعلامی، از دلایل ایجاد ترافیک در شهر هستند، مجوز فعالیت‌ آنها تمدید نمی‌شود البته ما در تصمیم‌گیری‌هایمان باید توجه داشته باشیم که دانش‌آموزان، والدین و مؤسسان این مراکز آسیبی نبینند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com