مطالبات را به موقع و عادلانه پرداخت می‌کنیم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 14 اسفند 1402

Today : Mon, March 4, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  134224 تاریخ انتشار:  1402-06-19 - 09:10 تعداد بازدید:  352
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار همدان در جلسه با انجمن پیمانکاران:
مطالبات را به موقع و عادلانه پرداخت می‌کنیم

اخبار

 

جلسه انجمن پیمانکاران همدان با حضور  شهردار و برخی مدیران شهری با هدف ارتقای تعامل فی مابین برگزار شد.

در این جلسه سید مسعود حسینی ضمن تقدیر از همراهی و همکاری پیمانکاران با شهرداری همدان اظهار کرد : جلسات فی مابین باید منظم و با فاصله کمتری برگزار شود تا ارتباط بهتری بین دو مجموعه در جهت پیشبرد اهداف و ماموریت ها و توسعه شهر همدان شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه کارهای‌ مختلف  شهرداری در  لباس  خدمت شهرداری یا پیمانکاری انجام می شود افزود: پیمانکاران هم مانند کارکنان شهرداری از  جایگاه ویژه ای برخوردارند  و انتظار داریم این عزیزان در کنار مدیران و کارکنان برای تحقق اهداف و ماموریت ها بکوشند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان ، وی به مسائل و دغدغه‌های مالی در شهرداری همدان اشاره کرد و گفت: شهرهایی نظیر اراک ، زنجان و قزوین بخاطر دریافت ارزش افزوده مناسب دغدغه های مالی زیادی ندارند ولی این وضعیت در همدان متفاوت است و روزی باید ۱۲٫۵ میلیارد تومان پول دربیاوریم تا صرفا شهر را بچرخانیم.

 حسینی با بیان اینکه مسکن، فروش ملک و صدور پروانه ساختمانی در وضعیت رکود بسر می برد تصریح کرد: امروز اگر خیالمان راحت است به دلیل همکاری شبانه روزی، صادقانه و جلسات فشرده  مجموعه همکاران شهرداری برای کسب درآمد است تا دچار مشکل نشویم.

شهردار همدان ارزش کار پیمانکاران را بالا دانست و عنوان کرد:  با وجود همه مشکلات و دشواری ها در کنار ما بودید ‌ و این همراهی بسیار ارزشمند است و تلاش داریم با پرداخت عادلانه و به موقع ارزش دارایی‌های شما را حفظ کنیم.

.وی آینده شهر و شهرداری همدان را امیدوار کننده توصیف کرد و افزود: علیرغم همه مشکلات سعی کردیم پرداختی ها به پیمانکاران به  موقع و مناسب باشد و اجرای‌ خزانه داری به مدیریت مالی در شهرداری همدان در این راستا کمک‌ کرد.

حسینی  ایجاد نظم و ثبات مالی را جزو سیاستهای مهم مدیریت شهری دانست و گفت: خوشبختانه پیشبرد برخی پروژه‌های مهم از جمله آماده سازی تقاطع غیر همسطح سردار همدانی، افتتاح تقاطع غیر همسطح غدیر و خرید اتوبوس‌ها و سایر پروژه‌ها با مدیریت مالی منظم محقق شد.

 شهردار همدان مصوبه برات کارت را برای ایجاد ثبات مالی مهم ارزیابی کرد و گفت: برات کارت بسیاری از دغدغه‌های مالی شهرداری و پیمانکاران را رفع کرده است و باید از این ظرفیت برای توسعه و عمرانی شهر همدان بخوبی بهره گرفته شود.

 وی با تاکید بر موضوع سرمایه گذاری اظهار داشت: سرمایه گذاری در پروژه‌ها و ایجاد ارزش افزوده برای درآمدهای پایدار از موضوعات مهمی است که باید به طور جدی در دستور کار قرار گیرد تا از خام فروشی جلوگیری شود.

حسینی به موضوع واگذاری زمین برای اقدام ملی مسکن برای کمک به دولت در ساخت مسکن گریزی زد و گفت: ما قصد فروش زمین را نداریم بلکه تلاش داریم با تعریف ابر پروژه‌ها زمینه سرمایه گذاری را فراهم  کنیم و انتظار داریم پیمانکاران، سرمایه گذاران و انبوه سازان بومی وارد سرمایه گذاری شوند.

وی با بیان اینکه عمده ترین مباحث در شهرداری همدان موضوعات مالی است تصریح کرد: صندوق پروژه بانک شهر فرصت خوبی است و انتظار داریم پیمانکاران بومی توانمند در مباحث سرمایه گذاری ، عمرانی، ساماندهی مشاغل مزاحم و خدماتی و سایر موضوعات ورود کنند.

 در ادامه رضا ابرار خرم معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان با قابل درک دانستن دغدغه های پیمانکاران اظهار داشت: پیمانکاران از ظرفیت فنی و مالی خوبی برخوردارند که همراهی خوبی با شهرداری دارند و وظیفه ماست که با پرداخت بموقع مطالبات به آنها کمک‌ کنیم.

 وی افزود: شهردار و مجموعه ایشان دغدغه‌های شما را دارند و برگزاری جلسات مختلف و فشرده در مناطق برای این است تا شما عزیزان دغدغه نداشته باشید. رضا ابرار خرم ظرفیت برات کارت را بالا ارزیابی کرد و گفت: برات کارت یک حواله و ضمانت مالی است که بانک آن را پرداخت می‌کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان ، پیمانکاران به بیان دغدغه‌های خود در حوزه پرداخت مطالبات، رعایت عدالت، پرداخت بموقع، واگذاری پروژه‌ها کلان به پیمانکاران بومی پرداختند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com