1403-02-291403-03-08bool(false) 1403-02-291403-03-08bool(false) تقویت همکاری مدیریت شهری و بانک شهر برای تامین مالی پروژه ها همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 8 خرداد 1403

Today : Tue, May 28, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  135321 تاریخ انتشار:  1402-08-21 - 10:52 تعداد بازدید:  110
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار همدان اعلام کرد
تقویت همکاری مدیریت شهری و بانک شهر برای تامین مالی پروژه ها

اخبار


 شهردار همدان با  سرپرست حوزه غرب کشور بانک شهر به منظور  ارتقای تعامل بین شهرداری همدان و بانک شهر و افزایش نقش مثبت و سازنده آن در پیشبرد اهداف، ماموریت ها و تامین مالی پروژه های شهر دیدار کرد.

وی  در دیداری که با سرپرست حوزه غرب کشور بانک شهر داشت ضمن تاکید بر افزایش ارتباطات میان بانک‌شهر با شهرداری همدان  عنوان کرد: ارتقای تعامل بین شهرداری همدان و بانک شهر نقش مثبت و سازنده ای در پیشبرد اهداف، ماموریت ها و تامین مالی پروژه های شهری داشته و  تلاش داریم با تامین منابع مالی لازم مربوط به پروژه های مهم مدیریت شهری برای ارتقاء خدمات به شهروندان بهره بگیریم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان، سید مسعود حسینی: از ارتقای تعامل مدیریت شهری و بانک شهر برای پیشبرد اهداف و ماموریت های مدیریت شهری استقبال می‌کنیم.

وی با اشاره به ارتباط تنگاتنگ شهرداری ها و  بانک ها در ارائه بهتر خدمات به شهر و شهروندان، عنوان داشت: افزایش تعامل مدیریت شهری و بانک ها به ویژه بانک شهر با هدف افزایش خدمات رسانی به شهروندان و استفاده از منابع مالی در دستور کار است، تا موجبات رضایت شهروندان را فراهم آوریم و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.

این مقام ارشد مدیریت شهری مشارکت بانک‌ها در تامین مالی پروژه ها را مهم ارزیابی کرد و گفت : در حوزه مالی به ویژه برات کارت برای پیمانکاران، اسناد رهنی و مشارکت در حوزه پروژه‌های حمل و نقل عمومی مذکرات خوبی با بانک شهر انتقالات صورت گرفته شده است.

سرپرست اداره مالی و ذیحساب شهرداری همدان نیز در این دیدار گفت : مذاکرات خوبی در زمینه برات کارت ، اسناد رهنی و اوراق ال سی با بانک شهر صورت گرفته است.

در ادامه سرپرست اداره مالی و ذیحساب شهرداری همدان با اشاره به مذاکرات خوبی که با بانک شهر صورت گرفته تصریح کرد: با توجه به حضور سرپرستی غرب کشور بانک شهر در همدان مسائل و مشکلات فی مابین مطرح و رفع شد و ایشان قول همکاری در زمینه‌ های مختلف با مجموعه شهرداری را دادند.

حسین قدسی افزود: در این جلسه یکی از موضوعاتی که مورد بحث و بررسی قرار گرفت اوراق ال سی تا ۵۰ میلیارد تومان و پرداخت تسهیلات برای پرسنل بود که با بهبود اوضاع مالی و تقویت حسابهای شهرداری این همکاری ها تقویت می گردد.


 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com