بررسی مشکلات و درخواست‌های شاغلان کارگاه‌های همدان با حضور معاون رییس جمهور همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 16 بهمن 1401

Today : Sun, February 5, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125491 تاریخ انتشار:  1401-05-14 - 11:40 تعداد بازدید:  122
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بررسی مشکلات و درخواست‌های شاغلان کارگاه‌های همدان با حضور معاون رییس جمهور

اخبار

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور روز پنجشنبه به صورت سرزده از کارگاه‌های جوراب بافی روستای لتگاه شهرستان بهار بازدید کرد و فعالان این صنعت، درخواست‌ها و مشکلات خود را مطرح کردند.

به گزارش ایرنا، روستای لتگاه به عنوان یکی از مراکز جوراب بافی در سطح کشور مطرح است که در این بازدید جوراب باف ها درخواست‌ها و مشکلات خود را با معاون امور بانوان رئیس جمهوری مطرح کردند.

معاون رئیس جمهور در مسیر بازگشت به سمت همدان از بانوان کشاورز بازدید کرد و در حل مشکلات آنها قول مساعد داد.

وی در بازدید از خانه بومگردی عسل بانو در روستای انصارالامام و در نشست مردمی سازمان مردم نهاد هفت بهشت همدان با نمایندگان بانوان موفق استان همدان دیدار کرد و عده ای از بانوان، مشکلات و دغدغه های  خود را در حوزه های مختلف کشاورزی، نویسندگی، اشتغال، سلامت، بازگو کردند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری قول مساعدت داد و توصیه کرد که با هم افزایی و حل مشکل اشتغال آسیب‌های اجتماعی کمتر می شود.

 انسیه خزعلی با اشاره به اینکه اشتغال و ارتقا جایگاه بانوان در اولویت است گفت: از راهکارهای پیشنهادی استقبال و حمایت می‌کنیم و راه اندازی بازارچه های فصلی و دائمی با اولویت زنان سرپرست خانوار می‌تواند راهگشا باشد.

وی در ادامه از نمایشگاه توانمندی های بانوان واقع در میدان باباطاهر و نیز کارگاه میناکاری در شهرک ولیعصر همدان بازدید کرد.

در بازدید از قرارگاه مردمی شهید حمید هاشمی پای دغدغه های بانوان بهبود یافته نشست و از اختصاص اعتبار قابل قبولی برای تاسیس کمپ ترک اعتیاد خبر داد.
مسوول قرارگاه شهید هاشمی نیز گفت: این قرارگاه با ۱۰ سال سابقه و ۱۷ کارگروه در زمینه آسیب‌های اجتماعی فعالیت دارد، که کارگروه اعتیاد فعالیت از زمان آغاز فعالیت بیش از ۵۰۰ معتاد را درمان کرده ۵۲ محله آسیب پذیر را شناسایی و طرح هایی در مساجد حاشیه شهر برگزار شده است.
صادق نظری با اشاره به اینکه محور برنامه ها، مردمی، خودجوش و جهادی است افزود: آموزش‌های سبک زندگی جدید برای معتادان بهبود یافته، اجرا شده و کارگاه مددیاری اعتیاد و خانواده با ۲۲ عضو به ۳۰ نفر آموزش دادند.

در ادامه، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از موسسه خیریه ترنم محبت که از دختران بی سرپرست نگهداری می‌کند بازدید کرد و همراه با مدیرکل و معاون امور اجتماعی بهزیستی استان همدان پای درد و دل و دغدغه های دختران موسسه نشست.
خزعلی قول مساعد داد که مشکلات اقتصادی، معنوی، تحصیل، اشتغال، مهارت آموزی و مشکلات سفر پیاده روی اربعین دختران موسسه بهزیستی پیگیری می شود.
بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com