مطبوعات اعتماد اجتماعی را تقویت می کنند همدان پیام
 
 
سه شنبه - 1 بهمن 1398 - شماره 3674
 
امروز : چهارشنبه ، 2 بهمن 1398

Today : Wed, January 22, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


پیشنهاد ما برای داوطلبان انتخابات
بزرگترین مجتمع چاپ و بسته بندی در غرب کشور
logo-samandehi
 
کد مطلب:  97590 تاریخ انتشار:  1398-05-23 - 09:06 تعداد بازدید:  91
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان در بازدید از همدان‌پیام مطرح کرد:
مطبوعات اعتماد اجتماعی را تقویت می کنند

اخبار  مدیر کل نوسازی مدارس استان همدان با حضور در دفتر روزنامه همدان‌پیام به نقش اساسی خبرنگاران در ایجاد اعتماد در جامعه اشاره کرد و افزود: این مسئله باعث شده خیرین بیشتری در جامعه با انتشار اخبار در جامعه و به پشتوانه این مطالب به سرمایه‌گذاری در امور خیریه علاقه نشان دهند.
فرزاد تیموری در ادامه با بیان اینکه همدان‌پیام به عنوان رسانه‌ای پیشتاز نقش غیرقابل انکاری در جهت دهی افکار جامعه و سایر رسانه‌ها دارد خاطرنشان کرد: یکی از ابزارهای رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار در جامعه نشریات نوشتاری و دیداری هستند که در استان شاهد وضعیت مطلوبی هستیم.
وی افزود: مطالبه‌گری باید در جامعه به صورت درست نهادینه شود به این معنی که سیاست‌گذاری مسئولان در همین راستا شکل گیرد و نیازهای جامعه در قالب خواسته‌های به حق از طرف مسئولین پیگیری شود.
تیموری با اشاره به نقش رسانه‌ها در افزایش تعهد خیرین در سال‌های اخیر گفت: خوشبختانه در استان پروژه بلاتکلیف نداریم و تعهد خیرین از 32 میلیارد تومان در سال 97 به 42 میلیارد در سال 98 افزایش پیدا کرده است.
مدیر اداره نوسازی مدارس استان همدان در ادامه به نقش تأثیرگذار بنیاد برکت در ساخت و تجهیز مدارس اشاره داشت و اظهار کرد: خوشبختانه نسبت به سال 93 که بنیاد برکت در 5 پروژه مشارکت داشته این آمار در امسال به 77 پروژه رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه سازی در خردادماه امسال انجام شد که خیرین متعهد به پرداخت 42 میلیارد شدند و 67 درصد آن عملیاتی شد.
تیموری تکریم مقام خیرین را در امر توسعه و تجهیز مدارس را امری مهم دانست و در ادامه مجدداً نقش رسانه‌ها در این زمینه تأکید کرد که باعث ایجاد پیوست‌های فرهنگی در جامعه خواهد شد.
وی با بیان اینکه ملاحظه کاری سیاسی باعث کندی روند اجرایی در امور است گفت: محدودیت‌های در زمینه جذب خیرین داریم که امیدواریم با مساعدت مجموعه‌ها مشکلات رفع شود.
مدیر اداره نوسازی استان همدان را جزء نخستین مکان‌ها دانست که در زمینه گرمایش مدارس دارای کیفیت و استانداردهای مناسبی هستند و در ادامه افزود: تمامی بخاری‌هاینفتی  تا مهر ماه جمع آوری خواهد شد.
تیموری پروژه‌های نوسازی مدارس را از لحاظ کیفی در سطح بالایی دانست و هزینه در آن نسبت به امور مشابه کمتر دانست و اضافه کرد: تعداد پروژه‌های امسال 350 پروژه است که با ضمیمه نمودن اعتبار خیرین 130 میلیارد تومان اعتبار جذب شده است.
وی در پایان گفت: تمامی کارها برای احداث مدارس از صفر تا صد در همین اداره انجام می‌شود که واحدهای مختلف در این حوزه پیش بینی شده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com