روابط عمومی بر محوریت مردم‌محوری وامید‌آفرینی بنا شده‌اند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 10 آذر 1402

Today : Fri, December 1, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  123764 تاریخ انتشار:  1401-02-29 - 10:03 تعداد بازدید:  225
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردارهمدان:
روابط عمومی بر محوریت مردم‌محوری وامید‌آفرینی بنا شده‌اند

اخبار

 به مناسبت۲۷ اردیبهشت ماه و روز روابط عمومی از تلاش ها و خدمات مجموعه روابط عمومی های مناطق و سازمان های تابعه تقدیر به عمل آمد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان در این مراسم شهردار همدان ضمن تبریک روز روابط عمومی، هدف اصلی روابط عمومی ها را شناساندن سازمان به جامعه دانست و گفت: خود روابط عمومی ها با اینکه کمتر در معرض دید قرار دارند ولی در ارتباط گیری با جامعه و شهروندان وظیفه خطیری بر عهده دارند.
 سید مسعود حسینی با تاکید بر اهمیت آموزش در حوزه ها و واحد‌های مختلف مدیریت شهری به ویژه روابط عمومی اظهار کرد: با آموزش های کاربردی و مداوم جایگاه روابط عمومی ارتقا می یابد و لازم است این موضوع با جدیت پیگیری شود.
وی با بیان اینکه روابط عمومی ها و رسانه ها حلقه ارتباطی با جامعه و مخاطب هدف هستند گفت:  شهرداری ها به دلیل ارتباطی که با عموم مردم و سایر دستگاهها‌ دارند از جایگاه ویژه ای در ابعاد اجرایی و زندگی شهروندان دارند و از مهمترین و موثرترین دستگاه های کشور به شمار می روند.
سید مسعود حسینی با تأکید بر معرفی و نمایاندن خدمات گسترده و متنوع شهرداری همدان به شهروندان اظهار داشت: رسانه ها در ایجاد واقعیت و وارونه جلوه دادن حقایق قدرت زیادی دارند و باید آنها در راستای امیدآفرینی تلاش کنند.
وی در ادامه افزود: مردم محور بودن و شناخت نیازهای شهروندان از اولویت‌های مهم مدیریت شهری است و باید سیاست گذاری ها بر اساس رضایتمندی مردم قرار گیرد.
شهردار همدان یکی از آسیب‌ها و آفت های روابط عمومی ها را  شخصی گری دانست و عنوان کرد: برای روابط عمومی ها سازمان و مردم اصل هستند و باید به موقع مشکلات مردم احصا و در راستای حل آنها تلاش شود.  
وی با تاکید بر پاسخگویی و ورود به موقع در قبال اتفاقات و شایعات گفت: نباید در این مقوله بی تفاوت بود و باید از حواشی ها پرهیز شود.
سید مسعود حسینی به پتانسیل های فضای مجازی و گروه های مختلف فرهنگی و رسانه ای اشاره کرد و افزود:  باید پیج ها و شبکه های مجازی  در راستای  خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان و جریان سازی تقویت شوند. وی بیان داشت:  یکی از مهم ترین نقش های روابط عمومی ها اتاق فکر و سیاستگذاری است و نباید فضای مجازی  به عنوان یک هزینه ای بلکه به عنوان فرصتی مغتنم از لحاظ فرهنگی و اقتصادی تلقی گردد.   
سید مسعود حسینی بر هماهنگی روابط عمومی های مناطق و سازمان ها با روابط عمومی شهرداری ستاد تأکید کرد و خواستار ایجاد یک سخنگوی واحد برای انتقال مواضع شهرداری به افکار عمومی شد.
این مقام ارشد مدیریت شهری افزود:  مقوله روابط بین الملل در حوزه روابط عمومی شهرداری موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.  
شایان ذکر است در پایان مراسم از خدمات و زحمات مجموعه کارکنان روابط عمومی شهرداری همدان تقدیر به عمل آمد.

 بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com