بی‌برنامگی فضای سبز شهر را تهدید می کند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 29 اسفند 1401

Today : Mon, March 20, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126047 تاریخ انتشار:  1401-06-02 - 09:46 تعداد بازدید:  90
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بی‌برنامگی فضای سبز شهر را تهدید می کند

اخبار


 این اقدام که فضای سبز را آبیاری نکنند اقدام درستی نیست و طبق قانونی که برای آب‌رسانی و تأمین آب جامعه بیان شده است، بر اساس همین قانون برای فضای سبز نیز تأکید شده است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با اشاره به دستور مسئولان برای تأمین آب همدان توسط ذخایر آبی فضای سبز سطح شهر،گفت: از بین بردن تعمدی درختان حکم محاربه داشته و باید مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند.

علی اکبر نظری با اشاره به تأکید استاندار به آب‌رسانی مناطق مختلف شهر توسط خودروهای آبرسان شهرداری و استفاده از آب فضای سبز اظهار کرد: با این شرایط چرا باید پارک‌ها و فضاهای سبز شهر با تنش بی‌آبی مواجه شود و خودروهای آبیاری به محلات آب‌رسانی کند، این تدبیر و مدیریت نیست مسئولین باید پاسخگو باشند و از مردم عذرخواهی کنند، این به آن معنی نیست که ما مخالف کمک شهرداری به همشهریان باشیم همانطور که در شرایط بحرانی شهرداری همیشه پای کار بوده اما این بی‌برنامگی و بی تدبیری نابودی درختان و فضای سبز شهر را هم تهدید می کند.

نظری با انتقاد از اینکه چرا باید به گونه ای عمل کرد که با بی‎برنامگی وضعیت بحرانی کنونی به‌وجود آید، اظهار کرد: با عدم برنامه ریزی و بی‌مسئولیتی اجازه می‌دهند این بحران به وجود آید سپس برای رفع این بحران جلسه تشکیل می‌دهند،اقدامات امروز تدبیر نیست بلکه بی‌تدبیری است.
نظری در ادامه تأکید کرد: بحران به وجود آمده به دلیل بی تدبیری مدیران استان است که می طلبد دادستان بخاطر ترک فعل این مدیران ورود پیدا کند.
وی با بیان اینکه بحران آب یک شبه به وجود نمی‌آید، اظهار داشت: کم‌آبی و بحران آن ماحصل چندین سال بی‌برنامگی و بی‌تدبیری مسئولان است.
وی با بیان اینکه هنر مدیران این است که بحران را در نطفه خفه کنند، گفت: قطعی چند روزه آب و درگیری مردم با این بحران قابل قبول نیست، چرا اجازه می‌دهند مشکلات حاد شود سپس وارد مرحله رفع مشکل شوند پس معنی مدیریت چیست؟
علی اکبر نظری ادامه داد: بر این اساس مسئولان استان و نمایندگان مجلس هم باید پاسخگوی این شرایط به وجود آمده باشند و خود را کنار نکشیده و سکوت نکنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com