1399-02-291399-03-08bool(false) 1399-02-291399-03-08bool(false) 1399-02-291399-03-08bool(false) 1399-02-291399-03-08bool(false) 1399-02-291399-03-08bool(false) 1399-02-291399-03-08bool(false) رسانه‌ها امیدآفرین؛ مسئولان نقدپذیر باشند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 8 خرداد 1399 - شماره 3765
 
امروز : پنجشنبه ، 8 خرداد 1399

Today : Thu, May 28, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


عید سعید فطر مبارک
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  97238 تاریخ انتشار:  1398-05-14 - 08:21 تعداد بازدید:  80
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تاکید شورای اطلاع رسانی استان:
رسانه‌ها امیدآفرین؛ مسئولان نقدپذیر باشند

اخبار

■ استانداری می‌گوید با اجرای سند اطلاع‌رسانی 30درصد افزایش اطلاع‌رسانی داشته‌ایم

عملکرد دستگاهها در حوزه‌های اطلاع رسانی همزمان با تشکیل شورای اطلاع رسانی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .این نشست به ریاست آزادبخت  معاون سیاسی و امنیتی استاندار در حالی تشکیل شد که در عملکرد چهار ماهه دستگاه‌های اجرایی استان در اجرای سند اطلاع‌رسانی استان عنوان  شد ۵۴ نشست خبری با رسانه ها؛ ۲۷ تور رسانه ای در شهرستان‌ها ،۶۸ مورد بازدید مدیران از رسانه‌ها، ۹۷ کانال در پیام رسان های مجازی، ۶۵ مورد حضور در صدا و سیمای مرکز استان همزمان با اجرای سند اطلاع رسانی استان رقم خورده است .
 مدیران باید اهل رسانه باشند
معاون سیاسی استاندار در جلسه شورای اطلاع رسانی استان همدان گفت :
تأکید استاندار اجرای سند اطلاع رسانی استان و ارزیابی عملکرد دستگاه‌هاست و  در سال انتخابات نیاز به امید آفرینی در جامعه توسط رسانه ها داریم.
مصطفی آزادبخت وضعیت اطلاع رسانی استان را با روند رو به رشد توصیف کرد و گفت :  این اتفاق  بهتر ازگذشته است اما همه دستگاهها باید همکاری کنند . وی همچنین افزود : مناسبت های شاخص مثل روز همدان و هفته دولت به صورت ویژه برنامه‌ریزی شود. افزایش تور های خبری مورد تاکید استاندار است و جدی گرفته شود.
 استقبال از نقد دلسوزانه رسانه ها
معاون سیاسی استاندار همدان درجلسه شورای اطلاع رسانی  همچنین گفت :  دشمن با جنگ اقتصادی و روانی به دنبال ناامید کردن مردم از حضور در انتخابات است اما به نتیجه نخواهد رسید .استان آمادگی دارد یک انتخابات سالم، قانونی و با مشارکت بالا برگزار کند .
آزادبخت همچنین گفت  : رسانه های فعال استان در جهت امیدافرینی  و کمک به مشارکت حداکثری در انتخابات کمک کنند چرا که همدان با وحدت و همدلی همه مجموعه در مسیر پیشرفت است.
وی در این نشست افزود :  دغدغه همه مسئولان استان در سه قوه اصلی کشور، توسعه استان است.
 رسانه های استان فعال و پویا، وحدت و همدلی را در جامعه ترویج دهند و  امید آفرینی به مردم را در دستور کار قراردهند و  از نقدهای رسانه که دلسوزانه و جهت اصلاح امور باشد استقبال می کنیم
 تعامل خوب رسانه های استان
با دستگاههای اجرایی
مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان نیز در این  نشست گفت : پس از تاکید استاندار و  اجرای سند اطلاع رسانی استان اقدامات حوزه اطلاع رسانی چون تعامل مدیران با رسانه ها، تورها و نشست‌های خبری افزایش ۳۰ درصدی داشته است.
اسدا... ربانی‌مهر افزود : عملکرد چهار ماهه دستگاه ها در اجرای سند ارزیابی شده است و به دستگاهها ابلاغ شده است . وی گفت : ۶۰درصد دستگاه ها عملکرد خوبی داشتند ۲۰ درصد عملکرد متوسطی داشتند و ۲۰ درصد عملکرد ضعیفی داشتند.
ربانی مهر همچنین گفت : روند اطلاع رسانی در استان روز به روز در حال بهتر شدن است و همین امروز ۴ مدیر نشست خبری با رسانه ها داشتند. استانداری همدان، اشتراک ۲۱ روزنامه سراسری و  ۲۴ نشریه محلی دارد و در ارزیابی عملکرد دستگاهها،۶ دستگاه هیچ اشتراکی ندارد وی در این نشست تاکید کرد :
دستگاه‌های اجرایی در هفته خبرنگار به نحو شایسته از زحمات خبرنگاران و  فعالین رسانه تقدیر کنند.
■ مدیرعامل خانه مطبوعات نیز در جلسه شورای اطلاع رسانی استان عنوان کرد : با همکاری و تعامل خوب دستگاه‌های اجرایی استان؛  برنامه های خوبی در هفته خبرنگار پیش بینی شده است.
مهرداد حمزه همایش روز خبرنگار با حضور استاندار ، دیدار اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در استان، همایش پیاده روی خبرنگاران، برنامه های فرهنگی ورزشی، مسابقه کتابخوانی، تجدید بیعت اصحاب رسانه با آرمان های شهدا و تور یک روزه خبرنگاران از برنامه‌های شاخص هفته خبرنگار است
وی همچنین افزود : سند اطلاع رسانی استان اقدام خوب و ابتکاری است و دستگاه‌های اجرایی در اجرای سند همکاری کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com