1402-02-301402-03-09bool(false) صلاحیت ۹۲ داوطلب شورای شهر استان رد شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 9 خرداد 1402

Today : Tue, May 30, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  117719 تاریخ انتشار:  1400-02-30 - 21:47 تعداد بازدید:  312
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

صلاحیت ۹۲ داوطلب شورای شهر استان رد شد

اخبار
رئیس هیات عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای استان: ۹۴۷ داوطلب در عرصه رقابت شوراهای شهر استان همدان حضور دارند و بسیاری از افراد رد صلاحیت شده از اعضای شورای فعلی شهرستان های استان هستند.

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی طبق  برنامه زمان بندی برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در حال حاضر بررسی صلاحیت داوطبان در هیأت نظارت شهرها به اتمام رسیده است و تا ۷ خرداد ماه توسط هيات مركزي نظارت رسیدگی به اعتراض داوطلبانی که در هیات نظارت استان رد صلاحیت شده اند انجام می شود.

وی در ادامه گفت: از  ۱۱۴۸ داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر استان ۵۱ نفر در هیات اجرایی و ۹۲ نفر در هیات نظارت رد صلاحیت شدند، ۵۸ نفر هم انصراف دادند.

فلاحی بیان کرد: در مجموع تعداد کل افراد رد صلاحیت شده ۲۱۰ نفر می باشد و در حال حاضر ۹۴۷  داوطلب در عرصه رقابت  شوراهای شهر استان حضور دارند.

 رئیس هیات عالی نظارت استان اظهار کرد: لازم به ذکر است از  ۱۲۹ داوطلبان معترض حدود  ۲۹ نفر در هیات عالی نظارت تایید صلاحیت شدند ۱۰۰ نفر دیگر هم رد مجدد شدند  از این تعداد ۸۰ داوطلب دوباره اعتراض کردند  ممکن است برخی از این افراد که  مدرک جدید ارائه کردند در بررسی مجدد تایید  صلاحیت شوند، در مجموع بر اساس مستندات دستگاههای استعلامی  تعداد رد صلاحیت ها توسط هیات مرکزی  به عددی کمتر از ۹۰ نفر هم  می‌رسد.

وی اضافه کرد: بنا داریم در هیات مرکزی صلاحیت تعدادی از داوطلبان را تایید کنیم.  مدارک جدیدی ارائه شده که بر اساس آن  این افراد تایید می شوند البته ممکن است  طبق مدارک جدید تعدادی هم رد شوند.

فلاحی در ادامه گفت: برخی می گویند تعداد داوطلبان رد صلاحیت زیاد است لازم است یادآوری کنم  از ۱۱۴۸ نفر ۹۲ نفر در هیات های نظارت رد  صلاحیت شدند که اگر عدله ای بر نفی مستندات ارائه دهند ممکن است تعدادی تایید شوند.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com