از آمران به معروف و ناهیان از منکرحمایت قاطعانه می شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 17 بهمن 1401

Today : Mon, February 6, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125494 تاریخ انتشار:  1401-05-14 - 12:23 تعداد بازدید:  123
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرمانده کل انتظامی کشور:
از آمران به معروف و ناهیان از منکرحمایت قاطعانه می شود

اخبار


فرمانده کل انتظامی کشور گفت: بر اساس قانون با هرگونه جرم مشهود و هنجارشکنی برخورد قانونی کرده و از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت قاطعانه می‌کنیم.

حسین اشتری در سفر خود به استان همدان در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرهدف از سفر خود را شرکت در جلسه جمع بندی نظارت ستادی عنوان کرد و گفت: از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت می‌کنیم و مردم و دستگاه‌های مسئول ما را در اجرای این فریضه الهی کمک کنند.

او گفت: فرمانده انتظامی استان و همکاران با تلاش شبانه روزی و روحیه جهادی وانقلابی و حضور فعال در میدان، کار‌های شایسته‌ای را انجام دادند که قابل تقدیر است.

سردار اشتری از همراهی و حمایت‌های معنوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان از اقدامات فراجا در حوزه امنیت اخلاقی واجتماعی قدردانی کرد و در ادامه گفت: در حوزه عفاف وحجاب ما یک وظیفه قانونی و ذاتی داریم و آن حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه است و بر اساس قانون وظایف خود را در حوزه نا امنی‌های اجتماعی انجام می‌دهیم.

او گفت: به لطف عنایات الهی در این حوزه کار‌ها با اقتدار و هوشمندی و با کم‌ترین حاشیه انجام شد هرچند کار پیچیده وسخت است، ولی با تلاش همکاران ماموریت‌ها در این حوزه به خوبی انجام و بر اساس قانون تداوم خواهد داشت.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر حمایت فراجا از آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: از مردم و دستگاه‌های مسئول انتظار داریم که بیش از پیش ما را دراجرای فریضه الهی امربه معروف ونهی از منکر یاری وحمایت کنند.

فرمانده کل انتظامی کشور به اقدامات انتظامی در دیگر حوزه‌های ماموریتی گفت: در حوزه برخورد با جرائم به ویژه جرائم اقتصادی، برخورد با اراذل اوباش و سارقان، مبارزه با مواد مخدر و همچنین تلاش در جهت کاهش تصادفات جاده‌ای اقدامات و تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شعبانی موثقی امام جمعه همدان به همکاری وتعامل مطلوب سردار امیری و مجموعه انتظامی استان در زمینه‌های مختلف اشاره کرد وگفت: در حوزه‌های مختلف اتفاقات خیلی خوبی افتاده و نیروی انتظامی در استان با اقتدار در حال برقراری نظم وامنیت است و در بخش‌های مختلف می‌توان این اقتدار را احساس کرد.

او لازمه برقراری نظم وامنیت در جامعه را اقتدار بیان کرد.

شعبانی موثقی گفت: از انجام کار درست و به حق و برابر ضوابط نباید ترسید و همه باید از حق حمایت کنند.

امام جمعه همدان با گفت: در استان هرچند درحوزه سرقت آمار بالاست، اما نسبت به گذشته شرایط خوبی داریم وتلاش‌ها در حوزه کشف وپیشگیری از سرقت‌ها و برخورد با پدیده مواد مخدر امیدوار کننده است.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه همدان با تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی فراجا در برقراری نظم وامنیت گفت: لباس مقدسی را به تن کرده اید وباید قدر آن را بدانید ودر راستای خدمت به مردم تلاش کنید.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com