1401-02-161401-02-26bool(false) مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان جزو 100 چهره‌ ماندگار چاپ همدان پیام
 
 
دوشنبه - 26 ارديبهشت 1401 - شماره 4311
 
امروز : دوشنبه ، 26 ارديبهشت 1401

Today : Mon, May 16, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119928 تاریخ انتشار:  1400-07-11 - 10:24 تعداد بازدید:  243
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان جزو 100 چهره‌ ماندگار چاپ

اخبار

 در دومین روز از نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته از 100 چهره‌ ماندگار صنعت چاپ از جمله مدیر مجموعه چاپ و بسته‌بندی همدان‌لیبل تجلیل شد.
روز گذشته دومین روز از مراسم چاپ و بسته‌بندی در تهران بود. روز دوم این نمایشگاه مانند روز نخست شور و حال خاص خود را داشت و تیم همدان‌لیبل نیز با انرژی خاص خود در غرفه پذیرای بازدیدکنندگان بود.
از همان ساعات اولیه میهمانان زیادی در غرفه همدان‌لیبل حضور پیدا کرده و با اعضای تیم درباره صنعت چاپ و نمایشگاه گفت‌وگو کردند.
یکی از مدرسان و استادان دانشگاه در حوزه چاپ جزو نخستین میهمانان غرفه مرکز چاپ و بسته‌بندی پیام‌رسانه بود.
حمید پیوندی با بیان اینکه نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته است، گفت: تکنولوژی که‌ همدان‌لیبل برای چاپ به کار گرفته یک تکنولوژی منحصربه‌فرد است و این فناوری کار را برای مشتری‌ها راحت‌تر کرده است.
وی همچنین معتقد بود که آموزش و استفاده از دانش روز دنیا در حوزه چاپ کمتر دیده شده و گفت که لازم است چاپخانه‌داران هزینه‌هایی را برای آموزش نیروهای خود مدنظر بگیرند.
 مدیرعامل شرکت کاغذ پیک فراز هم از غرفه مرکز چاپ‌وبسته‌بندی همدان دیدن کرد و گفت که شرایط اقتصادی امروز دنیا از یک مسأله‌ مهم رنج می‌برد که مربوط به یکی 2 ماهه اخیر نیست و آن حمل‌ونقل بین‌المللی و افزایش شدید قیمت‌ها است.
علیرضا کاغذیان سال ۲۰۲۰ را که با کرونا آغاز شد سالی دانست که اقتصادش به شدت تحت‌تأثیر کرونا قرارگرفته و بسیاری از کشورها با رکود اقتصادی مواجه شده‌اند و صادرات ضربه خورده است.
وی همچنین گفت که رشد اقتصادی چین که بزرگترین اقتصاد دنیاست، در سالی که گذشت از ۶/۸ درصد به ۴/۸ درصد کاهش داشته، اما همچنان صادرات خود را داشته و با وجود شرایط کرونا همچنان رشد کرده و می‌تواند الگوی خوبی برای ایرانی‌ها باشد.
مدیرمسئول ماهنامه دنیای چاپ و تبلیغات و مدرس دانشگاه در حوزه چاپ و گرافیک با حضور در غرفه همدان‌لیبل بیان کرد که نمایشگاه یعنی ارائه فناوری تازه و نمایشگاه هرساله باید بهتر از سال‌های گذشته باشد و تکنولوژی‌های جدیدی را ارائه کند.
نظری همچنین گفت که برخی شرکت‌ها در نمایشگاه بدون داشتن هیچ تکنولوژی خاصی فقط حضور دارند و این نشان‌‌دهنده این است که در حوزه ماشین‌آلات صنعتی کشور ما فرسودگی دارد.
وی با بیان اینکه در کشور ما صنعت چاپی وجود ندارد، بلکه خدمات چاپ وجود دارد، بیان کرد: نمایشگاه‌ها در هرجای دنیا و هر زمانی که برگزار شود مثبت است و همدان‌لیبل جزو واحدهایی است که در نمایشگاه امسال تکنولوژی جدیدی برای ارائه دارد و خیلی خوب در این نمایشگاه ظاهر شده است.
نظری در پایان صحبت‌هایش گفت: در حوزه آموزش صنعت چاپ از تولید تا خدمات باید توان و دقت بیشتری بگذاریم.
مدیر روابط‌عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران هم در بازدید از چاپخانه پیام‌رسانه گفت: نمایشگاه امسال با وجود اینکه در پاندمی کرونا قرارداریم نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته است، اما نسبت به دوره‌های گذشته از کرونا اصلاً قابل مقایسه نیست.
ابوالفضل ایمانی بیان کرد: غرفه همدان‌لیبل مانند کلاس درس است، چون وقت می‌گذارد و در تمام نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کند و صنعت چاپ را به همه معرفی می‌کند.
وی آموزش را فقیرترین بخش صنعت چاپ دانست و گفت: در ۵ سال اخیر روند بازاریابی در تمامی حوزه‌های صنعت چاپ پیشرفت داشته است؛ اما تنها ۲درصد از فعالان صنعت چاپ در حوزه بازاریابی این صنعت با نگاهی نو حضور دارند.
مدیرمسئول مجله مات‌وبراق هم نمایشگاه امسال را خوب ارزیابی کرد و افزود: اگر نوسانات ارزی نبود به‌طورقطع فعالان صنعت چاپ بیشتر از گذشته و با قدرت بیشتری در نمایشگاه حضور داشتند.
یکی از پیشکسوتان عرصه چاپ هم از تجربیاتش در این حوزه گفت: چرا و چگونگی برگزاری نمایشگاه بسیار مهم است.
رضایی با اشاره به اینکه در تمام دنیا صادرات به دلیل حمایت از نمایشگاه‌ها توسعه پیدا کرده است، بیان‌کرد: با حضور در نمایشگاه افق‌های صنعت چاپ را می‌بینیم، همدان‌لیبل هم مانند همیشه با کار و ایده‌ای نو در نمایشگاه‌ها حضور پیدا کرده است.
از مهمترین اتفاقات روز دوم نمایشگاه تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت چاپ بود و در این بین نام مدیر مرکز چاپ و بسته‌بندی پیام‌رسانه نیز دیده می‌شد. در این مراسم هرکدام از چهره‌ها از تجربیات خود در صنعت چاپ صحبت کردند و نقطه‌نظرات خود را درباره این حوزه بیان کردند. پس از پایان مراسم تمامی چهره‌ها از غرفه‌های مهم حاضر در نمایشگاه از جمله همدان‌لیبل دیدن کردند. نصرت‌ا... طاقتی‌احسن، مدیر مرکز چاپ و بسته‌بندی پیام‌رسانه در حضور چهره‌های ماندگار صنعت چاپ در غرفه همدان‌لیبل از اتحاد بین فعالان این عرصه ابراز خرسندی کرد و اظهار امیدواری کرد که با این اتحاد آینده خوبی در انتظار فعالان این عرصه باشد.
در پایان چهره‌های ماندگار صنعت چاپ با سوغاتی از همدان از غرفه بدرقه شدند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com