1401-02-171401-02-27bool(false) نصب ۱۵ دوربین جدید کنترل ترافیک در همدان همدان پیام
 
 
دوشنبه - 26 ارديبهشت 1401 - شماره 4311
 
امروز : سه شنبه ، 27 ارديبهشت 1401

Today : Tue, May 17, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  118246 تاریخ انتشار:  1400-03-30 - 13:47 تعداد بازدید:  249
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نصب ۱۵ دوربین جدید کنترل ترافیک در همدان

اخبار

به زودی ۱۵ دوربین جدید کنترل ترافیک در سطح شهر همدان نصب می‌شود.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری همدان با بیان این مطلب گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته دوربین نظارت تصویری میدان عاشورا مجدد آغاز به کار کرد.

به گزارش فارس، محمد علی گلشن از راه‌اندازی مجدد دوربین نظارت تصویری میدان عاشورای همدان خبر داد و اظهار کرد: این دوربین به مدت یک سال غیر فعال بود که با پیگیری‌‌های مستمر پرسنل مرکز کنترل ترافیک سازمان شهرداری  مجددا راه‌اندازی و به چرخه کاری سامانه پایش تصویری این مرکز اضافه شد.

وی با بیان اینکه جلوگیری از حوادث رانندگی و کنترل ترافیک در سطح شهر نیازمند اقدامات کنترلی و پیگیری‌های لازم است گفت: پایش معابر و کنترل ترافیک و ثبت تخلفات یکی از مهمترین شاخص‌های مدیریت عبور و مرور به شمار می‌آید که بر این اساس سعی خواهیم کرد، نواقص موجود را رفع و به سمت هوشمندسازی به عنوان یکی از موضوعات با اهمیت حوزه مدیریت شهری حرکت کنیم.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک سازمان شهرداری همدان با تاکید به اینکه در کنار فرهنگ‌سازی، برنامه‌ریزی لازم نسبت به آشنایی شهروندان با تجهیزات هوشمند و غیرهوشمند شامل دوربین‌های نظارت تصویری و ثبت تخلف مورد توجه خواهد بود افزود: در گذشته نسبت به راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک شهرداری اقدامات بسیار خوبی انجام شده اما ما موظف به بروزرسانی و رفع نواقص موجود هستیم که امیدواریم در آینده نزدیک اقدامات موثری در این زمینه انجام شود.

 وی با بیان اینکه مشکل دوربین نظارتی میدان عاشورا رفع شد که امیدواریم طبق برنامه‌ریزی تمام نقاط حادثه‌خیز و معابر مهم شهری همدان به دوربین‌های نظارتی تجهیز شوند افزود: در آینده نزدیک نیز ۱۵ دوربین جدید در ۱۵ نقطه از شهر همدان که در شورای تامین شهرستان همدان مصوب شده، نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

گلشن با اشاره به اینکه با این اقدام مرکز کنترل ترافیک همدان نسبت به هشت ۸ سال اخیر با رشد ۴۰ درصدی ظرفیت مواجه خواهد شد تاکید کرد: بدون شک قانونمداری، هنجارشناسی، رعایت مقررات رانندگی و تردد استاندارد وسایل نقلیه در شهر بیشترین اثر را در دستیابی به شهر ایده آل دارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com