خدمت به مناطق کمتر برخوردار را افتخار می دانیم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 29 تير 1403

Today : Fri, July 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  133177 تاریخ انتشار:  1402-04-21 - 08:46 تعداد بازدید:  446
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار همدان در بازدید از کوی جنت:
خدمت به مناطق کمتر برخوردار را افتخار می دانیم

اخبار

 

شهردار همدان به همراه مدیر منطقه سه و برخی مدیران شهرداری همدان با هدف بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات اهالی کوی جنت در این منطقه حضور یافتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان، سید مسعود حسینی پیگیری مشکلات  کوی جنت را توسط اهالی و همیاران محلات قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: در مناطق کم برخوردار به هر میزان خدمات رسانی هم انجام شود به دلیل عدم وجود زیرساخت‌های لازم، نیازها همیشه جلوتر از خدمات است ولی شهرداری همدان به ویژه منطقه سه تلاش کرده خدمات خوبی ارایه دهد.

وی با بیان اینکه در این مناطق با نقطه مطلوب فاصله داریم خواستار مشارکت شهروندان شد و افزود: شهرداری همدان خدمت به مناطق کم برخوردار را مایه افتخار می داند و بودجه امسال شهرداری بودجه خوبی است که با توجه به وضعیت درآمدی شهرداری همدان نسبت به سایر کلان شهرها سعی کردیم کم نگذاریم.

حسینی افزود: تلاش مجموعه مدیریت شهری تامین منابع مالی و هزینه‌های عمرانی است تا کیفیت و وضعیت زندگی مناطق مختلف از جمله مناطق کم برخوردار  بهبود یابد.

این مقام ارشد مدیریت شهری به همسویی سیاستهای مدیریت شهری با دولت در خصوص ساماندهی بافتهای فرسوده و توانمندسازی مناطق کم برخوردار اشاره کرد و اظهار داشت: دولت سیاست‌های تشویقی مناسبی برای ساماندهی این مناطق تدوین کرده و در این راستا در حال انعقاد قرارداد با گروه های تسهیل‌گر برای این موضوع هستیم.

شهردار همدان به تجربه موفق شهر تهران در ساماندهی بافتهای فرسوده اشاره کرد و گفت: بهره گیری از گروههای تسهیل‌گر در کاهش و‌ رفع مسائل بافت های فرسوده در مناطق کم برخوردار به ویژه در کوی جنت را به صورت ریشه ای حل خواهد کرد.

حسینی تراکم بالای جمعیتی، عدم معابر استاندارد،کمبود فضای سبز و معضلات ترافیکی را از مشکلات  این مناطق برشمرد و افزود: ساماندهی این بافت‌ها موجب ارتقای کیفیت زندگی، گسترش فضای سبز، پیاده راه ها، کاربرهای مختلف، سرانه های مسکونی و در نهایت ایجاد ارزش افزوده در این مناطق می گردد.

وی خواستار مشارکت شهروندان با مدیریت شهری و ارتقای سطح توقعات شد و‌ عنوان کرد: ورود سرمایه گذار و انبوه سازان به این منطقه می تواند به الگوی خوبی برای سایر نقاط مختلف شهر همدان از جهت توانمندسازی و ساماندهی بافتهای فرسوده تبدیل شود.

سید مسعود حسینی برای کاهش معضلات این منطقه اعلام آمادگی کرد و اظهار داشت: در خصوص توجه به مباحث فرهنگی، اختصاص پارک بانوان برای کوی جنت ، احداث زمین چمن مصنوعی ، اختصاص تاکسی ها و اتوبوس‌ها اقدامات و کمک های لازم را انجام می دهیم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com