1399-09-051399-09-15bool(false) استودیو بلدیه در شهرداری همدان راه‌اندازی شد همدان پیام
 
 
شنبه - 15 آذر 1399 - شماره 3916
 
امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

Today : Sat, December 5, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  110840 تاریخ انتشار:  1399-05-14 - 07:00 تعداد بازدید:  112
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

استودیو بلدیه در شهرداری همدان راه‌اندازی شد

اخبار


 استودیو بلدیه شهرداری همدان با هدف اطلاع‌رسانی خدمات، دستاوردها و اقدامات مدیریت شهری همدان در مرکز همایش‌های قرآنی و بین‍المللی همدان راه‍اندازی شد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این مراسم گفت: تبادل اطلاعات در سراسر جهان به‌صورت یک نیاز مبرم در هر سازمان و دستگاه به‌شمار می‌رود که بایستی از ظرفیت‌های مختلف برای ارتباط با شهروندان و انعکاس اقدامات انجام شده به نحو مطلوب بهره برد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان، کامران گردان افزود: با اجرای برنامه‌های متنوع اطلاع‌رسانی، مردم با اقدامات و فعالیت‌های مدیرت شهری آشنا می‌شوند و به‌نوعی خیالشان از محل هزینه‌کردهای شهرداری از قِبل عوارض و وجوهی که به شهرداری پرداخت می‌کنند، آسوده خواهد شد.
وی ادامه داد: فضای مجازی فرصت خوبی است که باید این ظرفیت در استودیو بلدیه شهرداری مورد توجه قرار گیرد تا با تبیین و معرفی اقدامات و فعالیت‌ها، شاهد دلگرمی مردم باشیم؛ زیرا شهروندان در ادامه مسیر می‌توانند با بیان مشکلات و درخواست‌های محله زندگی خود؛ شورا و شهرداری را در نیازسنجی‌ها و تهیه و تدوین بودجه همراهی کنند.
شهردار همدان نیز در این مراسم گفت:‌ اطلاع‌رسانی یکی از نکات مهم و ضروری در حوزه مدیریت شهری به‌شمار می‌رود که بایستی از ظرفیت‌های مختلف و متنوع این حوزه در جهت تنویر افکار عمومی به‌خوبی بهره‌مند شد.
عباس صوفی در ادامه تصریح کرد: شهرداری بزرگترین نهاد خدمت‌رسان با شرح وظایف مختلف است که بایستی مردم در جریان اقدامات و فعالیت‌های روزمره آن قرار گیرند که در این مسیر نیازمند اقدامات خلاقانه و اثرگذار در این زمینه هستیم که استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز نظیر فضای مجازی نقش مهمی در رسیدن به اهداف بالادستی دارد. وی بر همفکری و نیازسنجی‌های لازم و کارشناسی شده برای پیشبرد اهداف و سیاست‌های موردنظر تأکید کرد و گفت: در این استودیو بایستی از ظرفیت اداره کل روابط عمومی استانداری همدان و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان و هچنین صداوسیما نیز به‌خوبی بهره ببریم.
صوفی در ادامه بر تأکید بر اینکه روند اجرای پروژه‌ها از ابتدا تا انتها باید به‎درستی تهیه و به سمع و نظر مردم برسد، گفت: در کنار این استودیو، راه‌اندازی موزه بلدیه توسط سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری درحال پیگیری است که در این موزه وضعیت گذشته و فعلی شهر برای مردم تهیه و تشریح می‌شود تا شهروندان در جریان پیشرفت امور قرار گیرند. نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان افزود: همه دستگاه‌های خدمات‌رسان استان نیز می‌توانند از این ظرفیت استفاد کنند و خدمات ارائه شده را در اختیار مردم قرار دهند و خوشبختانه عوامل اجرایی این استودیو نیز توانمندی لازم در زمینه تهیه و تولید برنامه‌های مورد نظر را دارند که امیدوارم با راه‌اندازی این استودیو بتوانیم رضایت‌مندی مردم را افزایش دهیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com