3 هزار شغل کشاورزی در سال گذشته ایجاد شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116819 تاریخ انتشار:  1400-01-21 - 09:02 تعداد بازدید:  89
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

3 هزار شغل کشاورزی در سال گذشته ایجاد شد

اخبار

  تعهد اشتغالزایی بخش کشاورزی استان در سال گذشته ۲ هزار و ۶۵۵ شغل بود که با اقدامات انجام شده 3‌هزار و ۶۱ فرصت شغلی ایجاد شد.
سرپرست مدیریت امور سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان همدان با بیان اینکه اولویت اجرای طرح‌ها نیز بهره‌برداری از ۴۷ طرح بزرگ و اثرگذار در بخش‌های مختلف کشاورزی است.
احد ظفری در گفت‌وگو با ایرنا 47 طرح اثرگذار و بزرگ را شامل واحد ۶ هزار رأسی گاوداری شیری قروه‌درگزین، واحد ۶ هزار رأسی گاوداری شیری شهرستان ملایر و واحد ۶ هزار رأسی گاوداری شیری شهرستان همدان دانست و گفت: ساخت مجتمع گلخانه‌ای استان و واحد فرآوری محصولات کشاورزی، فرآوری گشنیز و توسعه سردخانه‌ محصولات کشاورزی از عمده طرح‌های جهادکشاورزی استان در سال ۱۴۰۰ است.
وی با بیان اینکه برای اجرای این ۴۷ طرح بیش از ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است، افزود: سال گذشته ۶ هزار و ۲۳۷ طرح کشاورزی به بانک‌های استان معرفی شد که از این تعداد تسهیلات 4 هزار و ۸۲۲ طرح به مبلغ 5 هزار و ۲۵ میلیارد ریال عقد قرارداد و پرداخت شده است.
 سرپرست مدیریت امور سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان همدان اظهار کرد: سهمیه استان همدان در بخش مکانیزاسیون کشاورزی ۱۱۶ میلیارد ریال بود که یک هزار و ۹۴۷ طرح به مبلغ یک هزار و ۴۸۳ میلیارد ریال موفق به عقد قرارداد شدند.
وی خاطرنشان کرد: ۷۰ طرح برای دریافت تسهیلات رونق تولید نیز به مبلغ ۲۳۳ میلیارد ریال با بانک‌ها عقد قرارداد داشته‌اند.
وی تعداد طرح‌های عقد قرار داده شده در تسهیلات توسعه آبیاری نوین استان همدان را ۳۰۹ طرح عنوان کرد و افزود: از این تعداد ۲۸۱ طرح منجر به عقدقرارداد و پرداخت تسهیلات مربوطه شده است.
ظفری سهمیه استان همدان در بخش کشت‌های زراعی پاییزه را ۹ هزار ۴۰۷ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: تمامی ۲ هزار و ۳۹۴ طرح معرفی شده به بانک‌های استان با ۷۰۳ میلیارد ریال تسهیلات منجر به عقد قرارداد شده است.
وی با بیان اینکه سهمیه استان همدان در زمینه سرمایه ‌در گردش کشت بذر ۷۴۴ میلیارد ریال است، گفت: ۶ طرح کشت بذر به بانک‌های استان معرفی شده که قرارداد 4 طرح به مبلغ ۴۲۳ میلیارد ریال منعقد شده‌ است.
سرپرست مدیریت امور سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان همدان تصریح کرد: سال گذشته با پرداخت ده هزار و ۹۳۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در بخش کشاورزی، 3 هزار و ۶۱ فرصت شغلی جدید در بخش کشاورزی استان ایجاد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com