مسافران از مجتمع عین‌القضات سفر به همدان را آغاز می‌کنند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 18 خرداد 1402

Today : Wed, June 7, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  131070 تاریخ انتشار:  1401-12-24 - 14:22 تعداد بازدید:  216
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

افتتاح ستاد اسکان و خدمات سفر برای گردشگران نوروزی
مسافران از مجتمع عین‌القضات سفر به همدان را آغاز می‌کنند

اخبار مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع‌دستی استان همدان از افتتاح ستاد اسکان و خدمات سفر و پیش‌بینی برنامه‌های متنوع برای میزبانی از گردشگران نوروزی در همدان خبر داد.

محسن معصوم علیزاده در جلسه ستاد گردشگری شهرداری که با حضور شهردار همدان، رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر و معاونان و مدیران مرتبط که با هدف برنامه‌ریزی نهایی مدیریت سفرهای نوروزی در شهرهمدان برگزار گردید، گفت: با توجه به پیش بینی برنامه‌های متعدد برای میزبانی از گردشگران ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی استان برای نوروز1402 با هدف ارائه خدمات ویژه به گردشگران در مجتمع فرهنگی عین القضات همدانی برپا ‌شود.

وی عنوان کرد: همدان به عنوان یک مقصد گردشگری مهم در کشور با برخورداری از جاذبه‌های متنوع تاریخی، فرهنگی، طبیعی و تفریحی همواره مقصد گردشگران نوروزی در سال‌های اخیر بوده‌است.

معصوم علیزاده  گفت:‌ دستورالعمل ستاد خدمات سفر نوروزی استان همدان ابلاغ شده‌است که این ستاد در قالب کمیته‌های متعدد از جمله اطلاع‌رسانی، تبلیغات و امور فرهنگی، اسکان، سلامت و رفاهی و تفریحی تعریف شده‌است که ریاست این ستاد بر عهده میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان است و شهرداری همدان نیز با توجه به تجارب برجسته و ظرفیت‌های بالقوه در اغلب کمیته‌ها عضویت دارد که ستاد اسکان خدمات سفر نوروزی امسال نیز همچون سال‌های گذشته در مجموعه فرهنگی و هنری عین‌القضات همدانی مستقر می‌شود و به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی نوروز خدمات‌رسانی خواهد کرد.

وی افزود: جلسات متعددی در این ستاد برگزار و وظایف تقسیم‌بندی و اقدامات و برنامه‌های متنوعی پیش‌بینی شده‌است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان با اشاره به اینکه ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی امسال نیز در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان واقع در مجتمع فرهنگی عین‌القضات همدانی دایر می‌شود، عنوان کرد: امسال خدمات متنوع نسبت به سال‌های گذشته در ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی به گردشگران ارائه می‌شود.

ستاد اسکان مسافران نوروزی 1402 فعالیت رسمی خود را از تاریخ 27 اسفندماه1401 آغاز می‌کند و تا تاریخ 14 فروردین ماه1402 در 3 نوبت کاری و از ساعت 8 تا 24 به مسافران و گردشگران خدمات‌رسانی خواهد کرد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: به منظور میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی شهرداری همدان هر ساله اقدامات و برنامه‌هایی را تدارک می‌بیند و امسال نیز از مدت‌ها قبل جلسات و نشست‌های متعددی برای برنامه‌‌ریزی مناسب جهت میزبانی شایسته از مسافران نوروزی در شورای اسلامی شهر و شهرداری همدان برگزار ‌شده‌است.

حمید بادامی نجات در رابطه با سیاست‌های شورا و برنامه‌های شهرداری در رابطه با استقبال از مسافران نوروزی اظهار کرد: شهرداری با توجه به سیاست‌های شورای اسلامی شهر هر ساله با تمام قوا و با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در بحث استقبال از نوروز و گردشگران نوروزی پای کار می‌آید.

وی با اشاره به اینکه به منظور یک میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران نورزی شورای شهر، کمیسیون گردشگری شورا و شهرداری همدان زودتر از سال‌های گذشته سیاستگذاری و برنامه‌ریزی خود را در این زمینه آغاز کرده‌اند، گفت: شهرداری همدان در بحث سیما و منظر، زیباسازی، مبلمان شهری، نظافت، گلکاری، نصب المان‌های نوروزی و زیباسازی ورودی‌های شهر برنامه‌های متنوعی تدارک دیده و کار را آغاز کرده‌است.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری همدان نیز با بیان اینکه در این میان مهمترین اقدام ایجاد ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی توسط شهرداری همدان است، عنوان کرد: در این ستاد خدمت ویژه‌ای به گردشگران در بحث اسکان و اطلاع‌رسانی و نیز مباحث تورگردانی، استفاده از راهنمایان گردشگری، ایجاد میزهای خدمت در حوزه‌های مختلف و همدان شناسی ارائه می‌‌شود.

حسن محمدی عنوان کرد: در کنار ارائه خدمات اداری و پشتیبانی به مسافران و گردشگران در این ستاد، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان برنامه‌های متنوع جنبی از جمله برنامه‌های فرهنگی، هنری، تفریحی و گردشگری تدارک دیده است که در نقاط مختلف شهر به ویژه پیاده‌راه بوعلی، اکباتان و پیاده‌راه امام خمینی( ره) قبل و در زمان تعطیلات نوروزی اجرا می‌شود.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com