وجود بی‌سابقه‌ترین سطح تعارض منافع در مدیران ارشد شهری همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 29 اسفند 1401

Today : Mon, March 20, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124948 تاریخ انتشار:  1401-04-26 - 12:04 تعداد بازدید:  94
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

وجود بی‌سابقه‌ترین سطح تعارض منافع در مدیران ارشد شهری

اخبار


 تعارض منافع در بی‌سابقه‌ترین سطح خود در بین مدیران ارشد شهری قرار دارد و برخی از مدیران شهرداری همدان درگیر تعارض منافع ملکی نیز هستند.
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان در نطق پیش از دستور جلسه صحن شورا بیان کرد: مدیریت و پیشگیری از تعارض منافع به عنوان یکی از ساختارهای فسادزا در شهرداری امری ضروری است و در این راستا ابتدا باید از سطوح بالای مدیریت شروع کرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری با انتقاد از وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر، گفت: متأسفانه شهرداری همدان در مقابله با ساخت و سازهای بدون پروانه و غیرمجاز رفتار دوگانه‌ای دارد به گونه‌ای که در برخورد با دستگاه‌های اجرایی قانون اجرا نمی‌شود اما در مقابل برای مردم بی‌پناه اینگونه نیست و این تخلف بوده و مصداق نقض حقوق شهروندی است.
حیدری عملکرد مدیریت شهری همدان را نسبت به آنچه که مردم توقع داشته‌اند نامطلوب ارزیابی کرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی اولویت و نخستین انتظار و مطالبه مردمی از شورا و شهرداری است متأسفانه در بررسی‌های انجام گرفته عملکرد اجرای پروژه‌ها نه تنها مطلوب نبوده بلکه عملاً کاری انجام نشده‌است.
حیدری با اشاره به بررسی گزارشات پروژه‌های عمرانی توسط کمیسیون فنی عمرانی شورا، ادامه داد: متأسفانه در هر یک از این پروژه‌های مهم از جمله سردار شهید همدانی، پل غدیر و پارکینگ آقاجانی‌بیگ، حدود ۵ نفر فعال بوده و وضعیت پروژه‌ها اسفبار است و اینکه در این شرایط آب و هوایی و فصل کاری در اجرای پروژه‌ها تنها پنج نفر فعال باشند جای سوال دارد.
وی همچنین به عملیات اجرایی پروژه پل غدیر اشاره کرد و یادآور شد: شهرداری وعده راه‌اندازی این پروژه را برای عبور زائران اربعین داده‌است اما این تنها یک ادعا بوده و عملاً پیشرفتی متناسب با این وعده مشاهده نمی‌شود.
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه قرار بود روز شمار برای پروژه‌های عمرانی نصب شود، یادآور شد: بعضی از پروژه‌های مهم از جمله پل شهید سردار همدانی تاکنون تابلویی برای آن نصب نشده و شهرداری باید پاسخگوی این موضوع باشد.
حیدری با بیان اینکه حدود ۲ ماه است که انحراف مسیر ترافیکی پل غدیر در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته؛ اظهار کرد: این مسیر انحرافی که توسط پلیس راهور مسدود شده دلیل آن ناهماهنگی شهرداری با پلیس بوده است مگر می‌شود پروژه‌ای را بدون هماهنگی‌های لازم انجام داد؟
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان با بیان اینکه اکنون خسارت دیرکرد اجرای پروژه پارکینگ مکانیزه از مبلغ قرارداد بیشتر شده است، گفت: 35 میلیارد ریال خسارت دیرکرد، نتیجه تعلل شهرداری در تعیین تکلیف پارکینگ مکانیزه است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com