1400-10-181400-10-28bool(false) 1400-10-181400-10-28bool(false) شهردار: مریانج به سمت برندسازی و شهر الکترونیک حرکت می‌کند همدان پیام
 
 
سه شنبه - 28 دي 1400 - شماره 4230
 
امروز : سه شنبه ، 28 دي 1400

Today : Tue, January 18, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119664 تاریخ انتشار:  1400-06-23 - 07:00 تعداد بازدید:  122
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار: مریانج به سمت برندسازی و شهر الکترونیک حرکت می‌کند

اخبار

 شهردار مریانج از اولویت این شهرداری برای برندسازی شهری خبر داد و گفت: در شهر مریانج به دنبال حرکت به سمت شهرداری الکترونیک هستیم.
محسن معصوم‌علیزاده با اشاره به عملکرد شهرداری مریانج در 2 دوره حضور به عنوان شهردار گفت: نگاه ما در شهرداری در 8 سال گذشته توسعه متوازن شهر و اجرای پروژه‌‎های اثرگذار و ماندگار در شهر بود.
وی افزود: رویکرد شهرداری مریانج در 2 دوره گذشته انجام پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در راستای توسعه شهری و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود بود که در این زمینه تلاش شد در حوزه‌های فضای سبز، بهسازی معابر، اصلاح و ایجاد بوستان‌ها، بهسازی و ایجاد شبکه دفع آب‌های سطحی و پروژه‌های درآمدزا و... در ساختار شهری مریانج اجرایی شود.
شهردار مریانج گفت: خوشبختانه با حمایت و تدابیر اعضای شوراهای قبلی شهر و مشارکت خوب شهروندان فهیم مریانج، در 4 سال گذشته که یکی از سخت‌ترین دوران اقتصادی حاکم بر جامعه بود، توانستیم با کمترین مشکل مالی به روند تلاش ماندگار خود ادامه دهیم.
معصوم‌علیزاده توسعه شهر مریانج را به عنوان دروازه غربی همدان مهم برشمرد و افزود: شهر مریانج همواره به عنوان یک هویت مستقل و در راستای دروازه ورودی شهر همدان از جهات مختلف دارای کارکردهای مناسبی بوده است.
وی بیان کرد: در حال‌حاضر 2 پروژه مهم عمرانی در ورودی شهر داریم که از نظر شهری بسیار قابل‌توجه است.
 معصوم‌علیزاده تعویض جداول بلوار ارتش و بهسازی عمرانی و اِلمان میدان کربلا در راستای زیباسازی ورودی شهر مریانج و به‌تبع آن ورودی شهر همدان است.
شهردار مریانج حرکت به سمت درآمدزایی را یکی از اولویت‌های شهرداری مریانج دانست و گفت: در 4 سال پیش‌رو باید به سمتی حرکت کنیم که شهرداری دارای درآمدزایی پایدار باشد و به‌طورقطع پروژه‌هایی از جمله ساختمان تجاری شهرداری با 4 هزار مترمربع زیربنا، یکی از پروژه‎های مهم و اثرگذار در این بخش است. وی از آغاز مطالعات بر روی طرح برندینگ شهری یا برندسازی برای شهر مریانج خبر داد و افزود: مریانج به عنوان یک شهر مذهبی با پیشینه فرهنگ ایثار و شهادت در کشور مطرح است.
معصوم‎علیزاده بیان کرد: همین امر خود یک امتیاز ویژه است که شهر مریانج را نسبت به دیگر شهرهای استان و حتی کشور متمایز کرده است و باید با بهره‎گیری از این ظرفیت، به دنبال برندسازی شهر باشیم.
شهردار مریانج گفت: وجود نماد و شعار تبلیغاتی برای یک شهر موجب می‌شود که شهر به راحتی شناخته شود. این شناخته شدن با خود ارزش‌آفرینی ایجاد کرده و اثرگذاری آن را می‌توان در رشد اقتصادی شهر، افزایش سرانه درآمد شهروندان و افزایش سرمایه‌گذاری برای توسعه‌های آتی مشاهده کرد.
وی بیان کرد: در کنار متمایز شدن شهر و شناخت آن برای گردشگران، در واقعیت لوگو و شعار یک شهر می‌تواند غرور مدنی، ملی و بومی آن شهر را بالا برده و اتحاد جامعۀ آن شهر را انسجام بخشد.
معصوم‌علیزاده از حرکت مریانج به سمت شهرداری الکترونیک خبر داد و گفت: در مجموعه شهرداری تمام زیرساخت‌ها برای الکترونیکی شدن امور فراهم است، اما حرکت کامل به سمت این طرح نیازمند همکاری همه دستگاه‎های اجرایی است.
وی بیان کرد: در دوره جدید با حمایت اعضای محترم شورای شهر دوره ششم به‌طورقطع به سمت این مهم حرکت خواهیم کرد تا شهروندان بدون نیاز حضوری به شهرداری و ادارات و دستگاه‎های اجرایی، بتوانند امورات خود را انجام دهند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com