1401-02-161401-02-26bool(false) 120 واحد راکد به چرخه تولید بازگشت همدان پیام
 
 
دوشنبه - 26 ارديبهشت 1401 - شماره 4311
 
امروز : دوشنبه ، 26 ارديبهشت 1401

Today : Mon, May 16, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  117721 تاریخ انتشار:  1400-03-01 - 08:25 تعداد بازدید:  169
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

استاندار در ستاد اقتصاد مقاومتی:
120 واحد راکد به چرخه تولید بازگشت

اخبار

 بنا بر تاکید استاندار همدان احیای ۱۲۰ واحد تعطیل در عرصه صنعت، کشاورزی، معدن و گردشگری به چرخه تولید از افتخارات استان در سال گذشته است که همین روند امسال دنبال می شود.
به گزارش ایرنا، سعیدشاهرخی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: روند احیای واحدهای راکد با مشارکت بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی به خوبی اجرا شده است.
وی تاکید کرد: هنوز هم تعدادی از واحدهای تعطیل در استان وجود دارد که در سال جاری برای رفع موانع آنها برنامه داریم.
استاندار همدان گفت: برخی از واحدها در دستگاه قضایی پرونده دارند که مدیران دستگاه های متولی شناسایی آنها را در اولویت قرار دهند تا این واحدها نیز به چرخه تولید بازگردند.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی فروش املاک مازاد و اضافی را در دستور کار قرار دهند، خاطرنشان کرد: اکنون ۳۰۰ پروژه اقتصادی در سطح استان در حال اجراست که حمایت از این واحدها نیز در دستور کار است تا به سرعت بهره برداری شود.
شاهرخی از بانک های استان خواست تعامل خود را با بخش خصوصی تقویت کرده و منابع مالی مورد نیاز آنها را به موقع در اختیارشان بگذارند تا روند تکمیل را با شتاب سپری کنند.
استاندار همدان با اشاره به توسعه کم نظیر استان در دولت تدبیر و امید افزود: در این مدت استان در ۱۰۰ شاخص رشد داشت که با آمار و ارقام مستند ارائه شده است.
وی همچنین از فرمانداران خواست طرحهای نیمه تمام را احصا کرده و برنامه عملیاتی برای اتمام آنها ارائه کنند.
شاهرخی به مدیران دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد تعامل و ارتباط نزدیک با سرمایه گذاران داشته باشند تا شاهد رویش طرحهای اقتصادی جدید در این منطقه باشیم.
احیای معادن راکد، بازگشت منابع آب اختصاص یافته به طرحهای اجرا نشده و توجه به استارت آپ ها از دیگر مواردی بود که استاندار همدان به مدیران استان تاکید کرد.
دعوت استاندار همدان از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در توسعه صنعتی استان
استاندار همدان همچنین در بازدید از شرکت «نام سرامیک پیمان»  با اشاره به ظرفیت های کم نظیری منطقه برای استقرار صنایع گوناگون، از سرمایه گذاران دارای دانش و تجربه برای مشارکت در توسعه صنعتی استان همدان دعوت کرد.
سعید شاهرخی اظهار کرد: حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران در راس برنامه های استان همدان قرار دارد که برای ارتقای معیشت و رفع بیکاری به آن توجه ویژه داریم.
وی گفت: با توجه به سیاست‌های دولت و تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مانع زدایی و پشتیبانی از تولید، در استان همدان به طور جدی برنامه احیای واحدهای راکد و نیمه تعطیل و حمایت از سرمایه گذاری های جدید را در دستور کار قرار داده‌ایم.
استاندار همدان افزایش ظرفیت واحدهای صنعتی و تولیدی استان را ضروری دانست و گفت: توسعه و تقویت صنایع موجود از دیگر مواردی است که به موازات مانع زدایی و تسهیل در کار واحدهای مشکل‌دار پیگیری می‌کنیم.
استاندار همدان در راس هیأتی متشکل از فرماندار شهرستان بهار، رئیس سازمان صمت و جمعی از مدیران استان همدان از کارخانه «نام سرامیک پیمان» بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت این کارخانه و برنامه‌های آینده و چشم‌انداز آن قرار گرفت.
به گفته شاهرخی، این واحد تولیدی با تولید چینی آلات بهداشتی یکی از واحدهای نمونه در خاورمیانه است که نیاز به یاری و گره‌گشایی دارد. یک هزار ۶۶ واحد صنعتی مجوزدار در استان همدان فعالیت می‌کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com