1400-06-211400-06-31bool(false) رئیس پلیس همدان: محدودیت تردد شبانه همچنان پابرجاست همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 31 شهريور 1400 - شماره 4134
 
امروز : چهارشنبه ، 31 شهريور 1400

Today : Wed, September 22, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119670 تاریخ انتشار:  1400-06-24 - 08:38 تعداد بازدید:  54
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس پلیس همدان: محدودیت تردد شبانه همچنان پابرجاست

اخبار

 از ابتدای شیوع ویروس کرونا، برای کاهش انتقال این بیماری از سوی ستاد مقابله با کرونا دستورالعمل و محدودیت‌های مختلف لحاظ شد، اما چیزی که بیشتر از همه مورد انتقاد قرار می‌گرفت منع رفت‌وآمد شبانه بود.
بر همین اساس علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا گفته بود که منع تردد شبانه تأثیری در کاهش کرونا ندارد این طرح همچنان ادامه داشت تا اینکه بحث واکسیناسیون شبانه‌روزی مطرح شد موضوعی که موجب شد این طرح پرحاشیه لغو شود.
در این راستا علیرضا رئیسی سخنگوی ستادملی مقابله با کرونا از لغو محدودیت‌های تردد شبانه در شهرهایی که واکسیناسیون شبانه‌روزی دارند، خبر داد و اعلام کرد که هر محدودیتی که ایجاد می‌شود برای حفظ سلامتی مردم است و اگر منع تردد شبانه ایجاد شده برای این بوده که دورهمی‌ها و به دنبال آن انتشار بیماری صورت نگیرد، البته این طرح بی‌فایده به دلیل نبود واکسیناسیون شبانه‌روزی همچنان در همدان ادامه دارد هرچند که در برخی موارد دیده شده که به درستی هم اجرا نمی‌شود.
رئیس‌پلیس راهنمایی‌ورانندگی شهرستان همدان در این‌باره نیز گفت: هنوز دستورالعمل و بخشنامه‌ای مبنی بر لغو محدودیت تردد شبانه(ساعت ۲۲ تا 3 بامداد) به پلیس راهور ابلاغ نشده و تا زمان اعلام رسمی و کتبی موضوع از طریق مبادی ذی‌ربط، این محدودیت همچنان اعمال می‌شود.
فرخ جمالی بیان کرد: لغو محدودیت تردد شبانه منوط به اعلام کتبی ستادمقابله با کروناست که هنوز هیچگونه دستورالعمل و بخشنامه‌ای در این‌خصوص به پلیس راهور استان همدان ابلاغ نشده است.
وی افزود: برخی از استان‌ها به علت انجام کار واکسیناسیون به صورت شبانه‌روزی، خواستار لغو محدودیت تردد شبانه بودند که اعمال این محدودیت تردد تنها در این مناطق و شهرستان‌ها مورد موافقت قرار گرفته است.
رئیس‌پلیس راهنمایی‌ورانندگی شهرستان همدان در گفت‌وگو با همدان‌پیام، گفت: کار تزریق واکسن در پایگاه‌های واکسیناسیون استان همدان از ساعت 7.30 دقیقه تا 19.30 انجام می‌شود و اعمال محدودیت تردد شبانه نیز از ساعت ۲۲ تا 3 بامداد است که هیچ تداخلی با یکدیگر ندارند.
جمالی بیان کرد: نقض محدودیت تردد شبانه با حضور مأموران پلیس راهور و همچنین دوربین‌های هوشمند نظارتی ثبت و خودروی متخلف ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شود.
علی خضریان یکی از نمایندگان مجلس هم در انتقاد به این طرح نیز گفته بود که مجلس شورای اسلامی باید پیگیر اجرای عدالت در کشور باشد. برخی تحت عنوان جریمه تعیین شده با پرداخت آن شب‌ها به گشت‌و‌گذار می‌پردازند، اما یک خانواده که بخواهد بیمار خود را به بیمارستان ببرد علاوه بر هزینه‌های درمان باید جریمه بپردازد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com