سامانه کارت‌های سوخت جا مانده در جایگاه‌ها راه‌اندازی شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 7 اسفند 1402

Today : Mon, February 26, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  130766 تاریخ انتشار:  1401-12-14 - 12:01 تعداد بازدید:  871
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

با هدف صیانت از حقوق شهروندان
سامانه کارت‌های سوخت جا مانده در جایگاه‌ها راه‌اندازی شد

اخبار


 سامانه برخط اعلام خرابی کارتخوان‌ها و اطلاع‌رسانی کارت‌های سوخت شخصی جامانده در جایگاه‌های عرضه سوخت آغاز به‌کار کرد.

مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: فراموشی و جاماندن کارت‌های سوخت شخصی و عمومی در جایگاه‌ها، مشکلات عدیده‌ای برای فراروی شهروندان و متولیان امر سوخت‌رسانی و همچنین به‌طور غیرمستقیم دستگاه‌های همکار تولید، شخصی‌سازی و ارسال کارت های سوخت به وجود می‌آورد.

امین روستایی افزود: با هدف صیانت از حقوق شهروندان و خدمات‌رسانی بهتر به مردم به‌ویژه در آستانه عید نوروز و تسهیل امور هموطنان، سامانه کاربردی ردیابی کارت‎های سوخت جامانده در مجاری عرضه، راه‌اندازی و آغاز به کار کرد.

روستایی ادامه داد: پیش از این تا اطلاع‌یابی مالک خودرو از جاماندن کارت سوخت خود در جایگاه یا مالک وسیله نقلیه به کارت خود می‌رسید یا آگاهی نداشتن وی از ردیابی کارت سبب قطع امید و لاجرم در دفاتر پلیس ۱۰+ درخواست المثنی را ثبت می‌کرد.

روستایی یادآور شد: صدور مجدد کارت سوخت علاوه بر هزینه مختصری که روی دست متقاضی می‌گذاشت، هزینه‌های مضاعفی نیز به شرکت برای وارد کردن تراشه از خارج و... را تحمیل می‌کرد، از این رو راه‌اندازی این سامانه از اهمیت زیادی برخوردار است.

مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه همدان بیان کرد: در حال حاضر این سامانه برای اعلام خرابی تجهیزات الکترونیکی تلمبه‌های فروش در اختیار مالکان جایگاه‌ها و برای رهگیری کارت‌های جامانده در اختیار نواحی 8‌گانه مستقر در شهرستان‌های تابعه استان بوده و به نشانی scs.niopdc.ir در بستر اینترنت در دسترس عموم است.

وی اضافه کرد: مالکان خودروها در صورت جا گذاشتن کارت سوخت شخصی در جایگاه‌ها، می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین ناحیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی از اطلاعات دقیق محل باقی ماندن کارت سوخت خود مطلع شوند و یا افراد به‌صورت مستقیم به سامانه مراجعه کرده و به 4 روش وارد کردن شماره VIN خودرو، شماره پلاک، سریال PAN کارت سوخت و یا نام و نام خانوادگی، از محل کارت سوخت خود مطلع شده و در اسرع وقت آن را دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه پیگیری کارت سوخت جا مانده و تولید کارت مجدد برای دوطرف هزینه‌ها و مشکلاتی دربردارد، تأکید کرد: شهروندان پس از اتمام سوختگیری کارت سوخت خود را از کارتخوان جایگاه‌ها بردارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه همدان، روستایی در پایان بیان کرد: گزینه رهگیری کارت سوخت جامانده در سامانه Gts برای مدیران مناطق پخش و رؤسای نواحی و سامانه هوشمند سوخت قابل رؤیت است.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com