ناوگان حمل و نقل عمومی از پنج صبح در خدمت مردم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 27 فروردين 1403

Today : Sun, April 14, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132465 تاریخ انتشار:  1402-03-17 - 12:14 تعداد بازدید:  1042
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

همزمان با تغییر ساعت کار ادارات:
ناوگان حمل و نقل عمومی از پنج صبح در خدمت مردم

اخبار


به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان،سید محمد پوروخشوری با اشاره به ابلاغ  استاندار در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات و تاکیدات شورای شهر و شهردار همدان جهت خدمات رسانی مطلوب ناوگان حمل و نقل عمومی به شهروندان گفت: طبق هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته قبلی تمهیدات لازم به ویژه آمادگی رانندگان و رفع نواقص فنی اتوبوس‌ها برای جابجایی شهروندان تدارک دیده شده بود.


وی با تقدیر از همراهی و‌ همکاری پرسنل این سازمان برای ارایه  خدمات مطلوب به شهروندان افزود: پرسنل فنی و غیر فنی حوزه اتوبوسرانی برای آماده سازی ماشین ها، تعویض روغن و تامین گازوئیل اتوبوس ها از چهار صبح سرکار حاضر بودند و با تلاش این مجموعه  اتوبوس‌ها یک ربع به پنج مشغول خدمت رسانی بودند .

این مقام مسئول در حوزه حمل و نقل شهری شهرداری همدان با تاکید بر اینکه این سازمان به صورت ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی است تصریح کرد: ۱۳۰ دستگاه اتوبوس دولتی و خصوصی مشغول خدمت رسانی هستند و با توجه به تغییر ساعات کاری ادارات و علیرغم تعداد کم مسافر شاهد همراهی این عزیزان بودیم.

وی به خدمات رسانی بخش تاکسیرانی  اشاره کرد و افزود: برای استفاده از ظرفیت بخش تاکسیرانی و افزایش رضایتمندی رانندگان و مسافران شیفت بندی خطوط در اجرا شده که خوشبختانه با حضور بازرسان در ابتدا، میانه و انتهای خطوط مشکلی به این سازمان گزارش نشده است.


رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان یکی از برنامه های این سازمان را پایش تقاضای سفر در روزهای آینده جهت ارایه خدمات مطلوب دانست و تصریح کرد: با گذشت زمان و پایش تغییر رفتار شهروندان امکان تغییر در ظرفیت خطوط حمل و نقل عمومی  وجود دارد و بنابر وظیفه ذاتی که داریم باید خدمات به بهترین شکل به شهروندان ارایه گردد.

سید محمد پوروخشوری بازسازی و نوسازی سیستم حمل و نقل عمومی را از اقدامات  مهم شهرداری همدان و این سازمان برشمرد و اظهار داشت: با پشتیبانی شهرداری همدان و برای اولین‌بار ۴۳ میلیارد تومان وام‌های کم بهره با سود ۴ درصد برای نوسازی تاکسی‌ها اختصاص داده شده است و ۱۵۰ میلیارد تومان برای افزایش  ناوگان اتوبوسرانی اختصاص داده شده است که ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر همدان افزایش می‌یابد.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان ضمن تاکید بر اصلاح سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی عنوان کرد: بازطراحی و باز مهندسی خطوط و استقرار پارک سوار در دستور کار این سازمان قرار دارد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com