همکاری با آموزش و پرورش برای توسعه شهر همدان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 15 اسفند 1402

Today : Tue, March 5, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  131717 تاریخ انتشار:  1402-02-11 - 11:31 تعداد بازدید:  411
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار همدان اعلام کرد
همکاری با آموزش و پرورش برای توسعه شهر همدان

اخبار


در جلسه ی شهردار همدان و مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان، بر افزایش تعامل در زمینه های مختلف تاکید و هماهنگی‌های های لازم در خصوص بزرگداشت هفته معلم صورت گرفت .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، سید مسعود حسینی با بیان اینکه شغل معلمی رسالتی بزرگ است، اظهار کرد: تجلیل از معلم، تجلیل از ارزش‌های والای انسانی است و همه ما در هر جایگاهی که هستیم باید تجلیل از معلمان را همواره مدنظر قرار دهیم.

شهردار همدان گفت: رویکرد مجموعه مدیریت شهری تقویت مباحث فرهنگی و اجتماعی به ویژه توجه به آموزش به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه شهری است.

 این مقام ارشد مدیریت شهری مقام والای معلم را ارزشمند توصیف کرد و افزود: همکاری بین مدیریت شهری و آموزش و پرورش می تواند اثرات خوبی بر توسعه شهر داشته باشد و ما آمادگی داریم در زمینه های مختلف با یکدیگر  همکاری کنیم.

وی افزود: مدرسه ابن سینا و بسیاری از مدارس همدان مدارس مکتبی بودند که افراد نخبه و توانمندی را به کشور و جهان معرفی کرده‌اند. حسینی خواستار تبدیل مدرسه ابن سینا  به موزه شهر شد و گفت: مدرسه ابن سینا پتانسیلهای خوبی برای تبدیل به موزه شهر را دارد که با همکاری آموزش و پرورش این مهم محقق و تاثیرات خوبی خواهد داشت.

شهردار همدان بر همکاری با آموزش و پرورش در خصوص ساخت مدرسه در نقاط مختلف شهر به ویژه شهرک بهشتی و مدنی اشاره کرد و تصریح کرد: آمادگی داریم در زمینه صدور مجوزهای لازم برای معلمان، در اختیار قرار دادن فضای تبلیغاتی شهری، استفاده از امکانات شهری، بهینه سازی معابر و مباحث مادی و معنوی با آموزش و پرورش همکاری کنیم.

در ادامه محمود نقوی مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان  زمینه همکاری شهرداری و آموزش و پرورش را قابل توجه دانست و عنوان کرد: همدان دارای معلمان سرآمدی بوده که بیانگر عمق و قدمت آموزش و پرورش در  همدان  و جایگاه والای فرهنگیان بوده است.

محمود نقوی با تأکید بر اینکه  معلمان وبازنشستگان سرمایه کشور و استان هستند افزود: به مناسبت هفته معلم برنامه های مختلفی از جمله شناسایی معلمان سرآمد و توانمند و  تقدیر از معلمان توسط مردم و مسئولین پیش بینی شده است که هدف آن پاسداشت مقام معلم در عرصه عمومی است.

وی جایگاه معلم را در جامعه والا دانست و اظهار داشت: معلمان بر فرهنگ شهر تاثیر گسترده‌ای دارند و باید تلاش کنیم با ارایه تسهیلات و امکانات مناسب قدردان زحمات آنها باشیم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com