تقاطع غیر هم‌سطح غدیر همدان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 4 اسفند 1398 - شماره 3701
 
امروز : دوشنبه ، 5 اسفند 1398

Today : Mon, February 24, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  97879 تاریخ انتشار:  1398-05-30 - 09:13 تعداد بازدید:  88
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تقاطع غیر هم‌سطح غدیر همدان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

اخبار

تکمیلی پروژه تقاطع غیر همسطح غدیر در ورودی همدان از سمت تهران ( ابتدای شهرک فرهنگیان) سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد این تازه‌ترین خبری است که شهردار همدان در ارتباط با روند عملیات اجرایی این پروژه به رسانه‌ها داده است.
عباس صوفی در گفت‌وگو با تسنیم ، با بیان این که ورودی همدان از سمت تهران، میدان چراغ قرمز و بلوار آیت‌الله نجفی از مسیرهای پرترافیک شهر همدان است اظهار داشت: 3 پروژه‌ مهم و بزرگ برای کاستن از بار ترافیکی این مسیرها در دست ساخت است.
وی افزود: عملیات اجرایی فاز تکمیلی تقاطع غیر هم سطح غدیر در ابتدای ورودی همدان از سمت تهران از 2 ماه پیش کلید خورده و این پروژه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

شهردار همدان با بیان این که فاز اول پروژه تقاطع غیر همسطح شهید همدانی ( چراغ قرمز)  نیز با جدیت دنبال می‌شود و  مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد گفت: این پروژه نیز در آینده‌ای نزدیک آماده بهره‌برداری می‌شود تا از حجم ترافیکی این مسیر نیز کاسته شود.
صوفی با اشاره به این که بلوار آیت الله نجفی نیز از مسیرهای پرترافیک شهر همدان است عنوان کرد: عملیات اجرایی دوربرگردان این بلوار نیز در حال پیگیری است و بر تسریع تکمیل آن تاکید شده است.
شهردار همدان در رابطه آخرین وضعیت تپه آمادای (پیسا) هم گفت: با توجه به تاکید مدیریت ارشد استان بر ساماندهی وضعیت این منطقه و نیز مصوبه شورای اسلامی شهر همدان، عملیات طراحی یک بوستان بزرگ در تپه آمادای در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته و روند طراحی پروژه به خوبی پیش می‌رود.
صوفی با بیان این که توسعه فضای سبز و بوستان‌ها از اولویت‌های شهرداری همدان است تصریح کرد: عملیات اجرایی ساخت 17 بوستان در مناطق مختلف شهر همدان از جمله بوستان میرعقیل، گل‌ها و منوچهری با جدیت دنبال می‌شود و برخی از این بوستان‌ها به زودی به بهره‌برداری می‌رسند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com