خانه مسافرها در همدان سروسامان می‌گیرند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 16 بهمن 1401

Today : Sun, February 5, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125892 تاریخ انتشار:  1401-05-28 - 12:53 تعداد بازدید:  109
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

خانه مسافرها در همدان سروسامان می‌گیرند

اخبار


معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه یک شرکت مسوول ساماندهی خانه مسافرها شده است گفت: از این پس خانه‌مسافرهایی که از این شرکت مجوز بگیرند، می‌توانند فعالیت کنند در غیر این صورت برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

علی خاکسار، معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان در گفت‌وگو با فارس در خصوص ساماندهی خانه مسافرها و اولتیماتومی که استاندار برای جمع‌آوری خانه‌مسافرهای غیرمجاز داده بودند اظهار کرد: این کار یک فرایند است و دست ما نیست که طی چند روز انجام می‌شود بلکه باید روند کار طبق اصول پیش برود.

 وی ادامه داد: آقای استاندار دستور دادند و ما نیز کار را آغاز کردیم، فراخوان برای انتخاب مجری ساماندهی داده شد و چند شرکت نیز برای این کار مراجعه کردند.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان بیان کرد: از بین‌ شرکت‌ها یک شرکت انتخاب شد و استعلام آن شرکت انجام و پروانه‌های آن در حال صادر شدن است و همزمان بنرهایی از سوی شرکت و همکاری شهرداری در نقاط مختلف شهر نصب شده تا کسانی که درخواست مجوز اقامت مسافر دارند، اقدام به مجوز کنند.

خاکسار یادآور شد: پنج کیوسک برای نصب در مبادی ورودی شهر همدان آماده شده که پس از جانمایی از سوی شهرداری مستقر شده تا مسافرها در حین ورود از این کیوسک‌‌ها اقدام به رزرو خانه مسافر کنند.

وی با تاکید بر اینکه خانه مسافرهایی که علاقمند به فعالیت دارند، باید مجوز داشته باشند گفت: با تمام کسانی که مجوز نداشته باشند، برخورد قاطعی از سوی دستگاه انتظامی و قضایی صورت خواهد گرفت.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۳۰ مجوز صادر شده است گفت: امیدواریم مسافران نیز به مجوز خانه مسافرها توجه کنند زیرا خانه مسافرهای غیرمجاز معایبی از جمله نصب دوربین، مشکلات بهداشتی و... دارد که برای مسافر دردسرساز است.

و تصریح کرد: خانه مسافرهای دارای مجوز از همه لحاظ مورد تایید است و وقتی مسافر در آن مستقر می‌شود، اطمینان خاطر دارد که در طول سفر مشکلاتی برای او پیش نخواهد آمد و اگر مشکلی هم باشد سریع‌تر قابل پیگیری و برخورد خواهد بود.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com