1401-02-161401-02-26bool(false) زیرسازی و آسفالت‌ریزی میدان بیمه و بلوار شهید اسلامیان همدان پیام
 
 
دوشنبه - 26 ارديبهشت 1401 - شماره 4311
 
امروز : دوشنبه ، 26 ارديبهشت 1401

Today : Mon, May 16, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  118415 تاریخ انتشار:  1400-04-08 - 08:32 تعداد بازدید:  216
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دهبانی‌صابر مدیر منطقه یک خبر داد
زیرسازی و آسفالت‌ریزی میدان بیمه و بلوار شهید اسلامیان

اخبار

 در ادامه عملیات عمرانی و ساماندهی معابر در سطح منطقه یک شهرداری، زیرسازی و آسفالت‌ریزی میدان بیمه و بلوار شهید اسلامیان با هدف بهبود تردد شهروندان آغاز شد.
مدیر منطقه یک شهرداری همدان با اشاره به آغاز عملیات آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری معابر سطح منطقه یک گفت: با آغاز سال‌جاری فعالیت اکیپ آسفالت براساس درخواست شهروندان عزیز همدانی در تمامی معابر در حال انجام است.
مسعود دهبانی‌صابر با بیان اینکه عملیات آسفالت‌ریزی در سطح منطقه یک با استفاده از روش‌های فلاسک و دستی انجام می‌شود بیان کرد: با تلاش و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سعی داریم تا کیفیت زندگی شهروندان را در حوزه‌های شهری افزایش داده و هرچه بیشتر به سمت استاندارد شدن حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه از سال گذشته عملیات پیاده‌راه‌سازی و استانداردسازی بلوار شهید اسلامیان آغاز شد گفت: عملیات پیاده‌راه‌سازی این بلوار به اتمام رسیده است و پروژه در مراحل انتهایی خود به سرمی‌برد که شاهد استقبال چشمگیر شهروندان از این پیاده‌راه هستیم.
دهبانی‌صابر افزود: عملیات تراش آسفالت بلوار شهید اسلامیان از هفته گذشته آغاز شده است و پس از درزگیری‌های لازم هم‌اکنون نیز شاهد آسفالت‌ریزی این معبر هستیم.
 وی همچنین گفت: از عواملی که موجب افزایش عمر آسفالت می‌شود نحوه زیرسازی و جنس آن است که در این راستا تمامی اقدامات براساس استانداردهای لازم و با نظارت مهندسین فنی منطقه صورت می‌پذیرد تا بتوانیم کیفیت و عمر آسفالت را افزایش دهیم.
دهبانی‌صابر با بیان اینکه در 2سال گذشته سعی شده است تا معابر پرتردد که تقاضای بیشتری برای آسفالت‌ریزی آنها وجود دارد شناسایی شده و عملیات آنها صورت پذیرد بیان کرد: آسفالت‌ریزی از طریق 4اکیپ و به تناسب موقعیت در معابر اصلی شهر از طریق 2اکیپ با استفاده از دستگاه فینیشر و در کوچه‌ها و معابر فرعی نیز با همکاری 2اکیپ به صورت دستی انجام می‌پذیرد و از ابتدای سال‌جاری تاکنون حدود 8 هزار تن آسفالت‌ریزی در این منطقه صورت پذیرفته است.
وی با اشاره به اینکه بلوار شهید اسلامیان به صورت رفت‌وبرگشت هزار و200 متر طول و 10متر عرض دارد گفت: حدود 2هزار تن آسفالت جهت آسفالت‌ریزی این معبر و میدان بیمه موردنیاز است، با توجه به پرتردد بودن این معابر از فناوری لایه زیرین ژئوتکستایل جهت عملیات آسفالت‌ریزی آن انجام می‌شود که این محصول از الیاف پلی‌پروپیلن و پلی‌استر تشکیل شده و استفاده از این لایه موجب از بین رفتن ترک‌های انعکاسی، افزایش مقاومت در برابر پوسیدگی و سایش و افزایش طول عمر آسفالت می‌شود.بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com