1397-08-121397-08-22bool(false) 1397-08-121397-08-22bool(false) اقتصاد استان برایم مهم تر است همدان پیام
 
 
سه شنبه - 22 آبان 1397 - شماره 3335
 
امروز : سه شنبه ، 22 آبان 1397

Today : Tue, November 13, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83166 تاریخ انتشار:  1396-08-20 - 05:45 تعداد بازدید:  228
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

استاندار در دیدار انجمن اسلامی دانشجویان معتدل بوعلی:
اقتصاد استان برایم مهم تر است

اخبار

■ دانشجویان به ارتقا علمی خود هم توجه کنند

 استاندار همدان در دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان معتدل دانشگاه بوعلی سینا بر تقدم مسائل اقتصادی استان بر دیگر مسائل تاکید کرده و گفته :« برای خانواده هایی که چند بیکار دارند هر چقدر کار سیاسی و اجتماعی برای این خانواده شود، مقبول نمی‌شود».
محمدناصر نیکبخت که هنوز حکم تمدید استانداری خود در همدان را از دولت نگرفته در این دیدار با بیان اینکه دانشجویان به اندازه ای که به فعالیت های سیاسی و دانشجویی می پردازند باید به تحصیل علم نیز اهتمام داشته باشند تاکید کرد: نمی‌خواهم دانشجویی به خاطر فکر و اندیشه بازخواست شود البته دانشجو هم باید رعایت خطوط قرمز را بکند و اگر دانشجویی خطوط قرمز را ندید و توهین کرد نباید انتظار کمک داشته باشد.
به گزارش ایسنا، محمدناصر نیک‌بخت با بیان اینکه همیشه علاقمندم با دانشجویان حشر و نشر و جلسه داشته باشم، تصریح کرد: نمی‌خواهم دانشجویی به خاطر فکر و اندیشه بازخواست شود البته دانشجو هم باید رعایت خطوط قرمز را بکند و اگر دانشجویی خطوط قرمز را ندید و توهین کرد نباید انتظار کمک داشته باشد.
وی با تأکید بر اینکه دانشگاه نباید چهره اختناق و سکون و سکوت پیدا کند، خاطرنشان کرد:البته هیچ کدام از ما و شما نباید افراط و تفریط را بپسندد. تندروی بد است و هر جا آسیبی وارد شد از تندروی بود و اعتدال در هر شرایطی درست است.
استاندار همدان با بیان اینکه با گروه‌های درون دانشگاه جلسه خواهم داشت، اضافه کرد: دانشجویان به تحصیل و ارتقاء علمی خود هم توجه کنند چرا که قرار است مدیران آینده جامعه در بخش‌های مختلف باشند پس باید با تحصیل عمیق علم، خود را آماده کنند. وی تصریح کرد: دانشجویان نباید پژوهش و تحقیقات را فراموش کنند چرا که فرد عالم بهتر می‌تواند سیاستمدار باشد، دانشجو و جوانان اگر امید را از دست بدهند، خیلی شکننده خواهند بود پس دانشگاه باید با نشاط باشد.
وی با اشاره به اینکه دانشجویان امروز آگاه هستند و حرف خود را به راحتی می‌زنند و نباید نشاط را از آنها گرفت، ادامه داد: دانشجویان اگر دوستی و اعتماد و امانت ببینند، همراهی می‌کنند پس می‌شود حرف را زد و اهانتی هم به خطوط قرمز نشود بنابراین هنوز باید در تمرین حزب‌داری بسیار کار کنیم. وی با تأکید بر اینکه می‌توانیم بسیاری از مشکلات اجتماعی، امنیتی و فرهنگی را با اشتغال حل کنیم، افزود: همدان در حوزه اقتصادی از استان‌های موفق کشور است به طوری که هم‌اکنون ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی داریم که باید اطلاع‌رسانی شود. استاندار با بیان اینکه در بازدید از نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط هر واحدی برای توسعه، تسهیلات خواست، پذیرفتیم، گفت: مشکل همدان این است که همدانی‌ها در این شهر سرمایه‌گذاری نمی‌کنند و با تحقیقات در حال بررسی علت این مشکل هستیم.وی همچنین با تأکید بر اینکه رابطه صنعت و دانشگاه ضرورت است چرا که صنعت نیاز به پشتیبانی علمی دارد، یادآور شد: به فرمانداران گفته‌ام در انتصاب یک معاونت از بانوان شایسته استان استفاده کنند و از مدیران هم خواسته‌ام در انتصابات از بانوان بهره‌مند شوند.
نیک‌بخت یادآور شد: از عیوبی که برای بنده می‌گویند این است که به اقتصاد بسیار توجه دارم، اعتقاد دارم اگر در خانواده‌ای چند فرزند بیکار باشد هر چقدر کار سیاسی و اجتماعی برای این خانواده شود، مقبول نمی‌شود اما اگر بچه‌ها شاغل شوند بسیاری از مشکلات حل می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com