وزیر نیرو پروژه بلاتکلیف انتقال آب به همدان را حل کند همدان پیام
 
 
سه شنبه - 13 خرداد 1399 - شماره 3769
 
امروز : پنجشنبه ، 15 خرداد 1399

Today : Thu, June 4, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  101213 تاریخ انتشار:  1398-08-13 - 10:12 تعداد بازدید:  50
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

وزیر نیرو پروژه بلاتکلیف انتقال آب به همدان را حل کند

اقتصادی


 قرار بود آب مورد نیاز مردم همدان از سد تالوار تأمین شود که این طرح راه به جایی نبرد. در همين راستا 18 مهر سالجاري قرار است که جلسه بررسی این مشکل در دفتر رئیس سازمان برنامه و بودجه و مسئولان استاني برگزار شود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فراموشی پروژه انتقال آب همدان قابل قبول نیست گفت: وزیر نیرو پروژه بلاتکلیف انتقال آب به همدان را حل کند. امیر خجسته بيان کرد: پس از کارشکنی‌های صورت گرفته و پیگیری‌های مستمر در نهایت جلسه رسیدگی به تأمین آب شرب همدان با حضور وزیر نیرو، معاون برنامه و بودجه کشور، استاندار، نمایندگان همدان و مدیران تخصصی قطعی شد.
وی با بیان اینکه امیدوارم این بار با جدیت مسئولان و نمایندگان استان این پروژه بلاتکلیف 14 ساله به نتیجه برسد، به فارس گفت: تأمین آب شرب مهمترین پروژه زیرساختی برای آینده همدان است.نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی افزود: سالهاست دغدغه کم‌آبی بر دوش مردم همدان سنگینی می‌کند، دغدغه‌ای که هر چند بارندگی‌های امسال کمی آن را کم‌رنگ کرد اما هم‌چنان با گذشت 14 سال از سفر مقام معظم رهبری به همدان و تصویب انتقال آب از استان‌های همجوار بزرگترین چالش پیش روی همدان است.
وی با اشاره به اینکه پروژه آبرسانی و تأمین آب شرب همدان پس از به نتیجه رساندن سه پروژه زیرساختی آزادراه، قطار و فرودگاه اولین و مهمترین هدفگذاری برای توسعه همدان است گفت: متاسفانه چهار سال پیگیری مداوم و چندین و چند بار تذکر در مجلس به جلسه‌ای انجامید که قرار بود تصمیم‌گیری نهایی با حضور مسئولان مرتبط اعم از وزیر و معاون برنامه و بودجه کشور صورت گیرد که طی کارشکنی‌هایی تاسف‌برانگیزی این جلسه لغو شد. خجسته افزود: در این خصوص مجبور شدم با هماهنگی‌های صورت گرفته طرح استیضاح وزیر را با 21 امضا به هیات رئیسه بفرستیم و باز هم در خلال همین موضوع پیگیری‌های مکرری برای برگزاری جلسه با وزیر و آقای نوبخت انجام دهیم که خوشبختانه این موضوع به نتیجه رسید.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com