سهمیه ی ۱۳۶۰ واحدی استان از طرح ملی مسکن همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 آذر 1399 - شماره 3915
 
امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

Today : Sat, December 5, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  110413 تاریخ انتشار:  1399-04-31 - 14:21 تعداد بازدید:  88
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

سهمیه ی ۱۳۶۰ واحدی استان از طرح ملی مسکن

اقتصادی

 تاکنون بیش از ۴۹۰۴ متقاضی مسکن در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند که سهمیه استان همدان در طرح ملی مسکن ۱۳۶۰ واحد است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان با بیان اینکه در دو مرحله فراخوانی که انجام شد، سهمیه استان همدان تولید ۱۳۶۰ واحد مسکونی اعلام شده است، اظهار کرد: ۱۳۶۰ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت شامل اسدآباد، بهار، کبودراهنگ، تویسرکان، نهاوند و جورقان تعریف شده است که براساس این سهمیه بیش از ۴۹۰۴ متقاضی ثبت نام کرده‌اند. 

 به گزارش ایسنا،حسن ظفری اظهار کرد: از ۴۹۰۴ نفر ثبت نام شده در طرح اقدام ملی مسکن بیش از ۲۹۸ متقاضی احراز هویت شده و مدارک بیش از ۱۴۳ متقاضی با مدارک الکترونیکی تطبیق داده شده است و در نهایت ۶۷ متقاضی از ۱۴۳ متقاضی مبادرت به افتتاح حساب کرده‌اند. 

 این مقام مسئول با اشاره به اینکه منابع مورد نیاز طرح ملی مسکن از دو محل تسهیلات بانکی و آورده متقاضی قابل وصول است، تصریح کرد: در روند ساخت مسکن در طرح اقدام ملی منابع دولتی و منابع عمرانی به هیچ وجه قابل استفاده و قابل برنامه ریزی نیست و کسانی که متقاضی مسکن هستند هزینه‌ های این موضوع را با برنامه‌هایی که تعریف شده است، تقبل می‌کنند.

 وی با بیان اینکه تا مادامی که صددرصد متقاضیان سهمیه‌های تعریق شده پروژه ها تعیین تکلیف نشوند اقدامات اجرایی اتفاق نخواهد افتاد، افزود: میزان تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن براساس قیمت تمام شده در زمان انجام کار و فعالیت مورد نظر به متقاضیان واجد شرایط تخصیص می‌یابد.

 ظفری با اشاره به اینکه تاکنون ۷۷ درصد سهمیه استان تخصیص زمین توسط راه و شهرسازی صورت گرفته است، ادامه داد: ۳۵ درصد موفق به اخذ پروانه شده و ۱۹ درصد نیز پی سازی شده است.

 مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان با تأکید بر اینکه تمام تلاش ما این بوده که زمین‌های طرح اقدام ملی مسکن در بهترین موقعیت ها تعریف شوند، خاطرنشان کرد: در شهرستان هایی که زمین تحویل گرفته‌ایم، در بهترین نقاط آن شهرک‌ها واقع شده اند و تاکنون زمینی تحویل نگرفته‌ایم که زیرساخت نداشته باشد.  

 وی با بیان اینکه زمین‌های طرح اقدام ملی مسکن موقعیت‌های مناسبی داشته و زیرساخت های قابل دسترسی دارند، اظهار کرد: اعتقاد داریم خانه‌های مردم باید با کیفیت خوب باشد که این مستلزم هزینه‌های بیشتری است.  

ظفری درباره عدم ارسال پیامک به برخی از متقاضیان مسکن ملی، گفت: ظرف یک ماه آینده مشکلات نرم افزای برطرف خواهد شد و قرار است بعد از یکپارچه شدن اطلاعات به تمامی متقاضیان پیامک ارسال شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com