1400-10-201400-10-30bool(false) نوسان برق آبرسانی را مختل کرد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 دي 1400 - شماره 4231
 
امروز : پنجشنبه ، 30 دي 1400

Today : Thu, January 20, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  118587 تاریخ انتشار:  1400-04-16 - 08:42 تعداد بازدید:  132
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نوسان برق آبرسانی را مختل کرد

اقتصادی

 معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب‌وفاضلاب استان همدان  گفته است قطعی آب در دستور کار ما نیست و در چند روز گذشته به دلیل مشکلات و نوسانات شبکه توزیع برق، مشکلاتی در پمپاژ و آبرسانی صورت گرفته است.
حمیدرضا نیکداد در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: با توجه به دستورالعمل‎ها و سیاست‌هایی که در سطح کشور و در استان پیرامون مشکلات کمبود آب در نظر گرفته شده، قطعی آب در حال‌حاضر در دستور کار ما نیست.
وی بیان کرد: برنامه‌ریزی ما برای مدیریت مصرف آب، کاهش فشار آب در زمان‌هایی مانند ساعت ۱۲بامداد تا ۴ صبح است که مردم نیاز بسیار کمتری به آب دارند و در این ساعات نیز طبقات اول و دوم قطعاً مشکلی درخصوص تأمین آب نداشته، اما ممکن است فشار پایین آب موجب مشکلاتی در طبقات سوم و بالاتر شود.
نیکداد درباره اختلالاتی که در شبکه آبرسانی استان صورت گرفته است، گفت: در چند روز گذشته به دلیل مشکلات و نوسانات شبکه توزیع برق، مشکلاتی در پمپاژ و آبرسانی صورت گرفته و موجب قطعی آب در برخی نقاط استان شده‌ است که براساس جلساتی که با شرکت توزیع برق استان داشتیم مقرر شد که قطعی برق در نقاط استراتژیک ما را مدیریت کنند تا مشکلاتی در شبکه آبرسانی ایجاد نشود.
وی با اشاره به کاهش ۴۴درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته، بیان کرد: با توجه به کاهش بارش‌ها پیش‌بینی ما این بود که ۱۶۰روستا نیاز به آبرسانی سیار دارند، اما تاکنون به این عدد نرسیده و تمام تلاش ما این است که خدمات موردنیاز را در اختیار هم‌استانی‌ها قرار دهیم.
معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب‌و‌فاضلاب استان همدان با بیان اینکه در سال‌جاری وضعیت مناسبی از نظر منابع آبی نداریم، گفت: پیش‌بینی ما این است که شهرستان‌های همدان، اسدآباد، کبودراهنگ، فامنین، بهار و قروه‌درگزین در تابستان امسال با تنش آبی مواجه شوند.
نیکداد در پایان بیان کرد: فرهنگ مصرف بهینه بهترین راهکار برای عبور از شرایط بحرانی است و تمامی مشترکین آب‌وفاضلاب در شهرها و روستاهای استان در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند از طریق ارتباط با شماره ۱۲۲ اطلاعات و درخواست‌های موردنظر خود را پیگیری کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com