هدف رشد همراه با برنامه‌ريزي است همدان پیام
 
 
شنبه - 15 مرداد 1401 - شماره 4377
 
امروز : دوشنبه ، 17 مرداد 1401

Today : Mon, August 8, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  51359 تاریخ انتشار:  1393-07-09 - 05:45 تعداد بازدید:  2244
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرماندار رزن از اجرای سرشماری کشاورزی می‌گوید:
هدف رشد همراه با برنامه‌ريزي است

اقتصادی

  هدف از اجراي سرشماري کشاورزي ايجاد يک پايگاه اطلاعاتي دقيق و کاربردي به منظور برنامه‌ريزي بلندمدت و صحيح براي ايجاد رشد و بالندگي هرچه بيشتر در اين زمينه است.
فرماندار رزن با شرکت در نماز جمعه هفته گذشته شهر رزن به تشريح اهداف و ضرورت برگزاري هرچه دقيق‌تر و منسجم‌تر سرشماري عمومي کشاورزي در شهرستان رزن همزمان با سراسر کشور پرداخت.
فتحعلي حسيني با توجه به اينكه برگزاري چهارمين دوره سرشماري عمومي بخش کشاورزي از پنجم مهرماه در سراسر کشور آغاز شده است، ذکر سهم قابل توجه بخش کشاورزي در اشتغال کشور و توليد ناخالص داخلي و تبيين اين نکته که وظيفه خطير توليد و تأمين غذاي جامعه بر عهده بخش کشاورزي بوده و امنيت غذايي در گرو توليدات کشاورزي است، اجراي دقيق، واقعي و شفاف سرشماري بخش کشاورزي را از ضروريات سيستم برنامه‌ريزي کشور دانست.
وي همچنين هدف از اجراي سرشماري کشاورزي را ايجاد يک پايگاه اطلاعاتي دقيق و کاربردي براي برنامه‌ريزي بلندمدت و صحيح به منظور ايجاد رشد و بالندگي هرچه بيشتر در اين عرصه دانست و با اشاره به سهم 18/3 درصدي بخش کشاورزي در اشتغال کشور، بر اهميت توليد داده‌هاي دقيق در اين بخش تأکيد كرد.
فرماندار رزن ضمن ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي مقدماتي ستاد سرشماري کشاورزي در شهرستان رزن گفت: در مجموع بيش از 17 درصد از کل محصولات کشاورزي استان در شهرستان رزن توليد مي‌شود و سهم اشتغال اين حوزه در شهرستان رزن بالغ بر 75 درصد است.
حسيني ادامه داد: ضروري است به منظور برنامه‌ريزي بهتر و دقيق‌تر براي به تعالي رساندن خروجي اين عرصه، اطلاعات و دانسته‌هاي دقيق و درستي داشته باشيم و به بدين منظور در مجموع تعداد 18 نفر از داوطلبان متقاضي شرکت در طرح سرشماري عمومي کشاورزي از طريق برگزاري آزمون کتبي مربوطه انتخاب شده‌اند که با لباس فرم متحدالشکل و کارت شناسايي معتبر ويژه مأموران سرشماري با مراجعه به منازل در تمامي نقاط شهرستان اقدام به تکميل اطلاعات کشاورزان، دامداران و فعالان حوزه کشاورزي و دامپروري مي‌كنند.
وي از مردم شهرستان خواست ضمن اطلاع‌رساني به ديگر افراد شاغل در بخش کشاورزي نهايت همکاري را با مأموران سرشماري در ارائه اطلاعات مربوطه داشته باشند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com