پيشنهاد ايجاد فروشگاه‌های بزرگ داده شد، توجه نكردند! همدان پیام
 
 
يكشنبه - 26 خرداد 1398 - شماره 3496
 
امروز : دوشنبه ، 27 خرداد 1398

Today : Mon, June 17, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  88778 تاریخ انتشار:  1397-10-22 - 09:55 تعداد بازدید:  47
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پيشنهاد ايجاد فروشگاه‌های بزرگ داده شد، توجه نكردند!

اقتصادی
 
 رئیس اتحادیه خواروبار فروش همدان با بيان اینکه حدود هفت سال پیش به خواروبارفروشان همدن اعلام شد ايجاد فروشگاه‌های بزرگ در راه است گفت: پیشنهاد شد اعضايی اين صنف در قالب گروه‌های 50 نفری ساماندهی شوند اما استقبال نكردند.
رضا به‌زارع با بیان اینکه باید هرچه زودتر نظام توزیع مریض و ناکارآمد کشور تغییر کند اظهار کرد: در حالی که کشور نیازمند ایجاد فروشگاه‌های بزرگ است، در مقابل این پدیده شاهد برخی سیستم‌های دفاعی و مقاومتی هستیم.
وی با بیان اینکه واحد صنعتی می‌تواند با پذیرش سفارش‌های این فروشگاه‌ها به جذب نیروی کار بپردازد و برنامه‌محور پیش رود افزود: خرید نقدی و انبوه این فروشگاه‌ها باعث کاهش قیمت می‌شود و جامعه نیز به همین دلیل به سمت این فروشگاه‌ها سوق می‌یابد.
رئیس اتحادیه خواروبار فروش همدان با بیان اینکه شفاف‌سازی در امور مالیاتی و کنترل کیفیت و کمیت کالاها در این سیستم امکان‌پذیرتر است به فارس گفت: متأسفانه برخی از اصناف قدیمی به این واقعیت اقتصادی توجه نکردند و با ظهور فروشگاه‌های بزرگ ناچار به ترک صحنه هستند.وی با بیان اینکه اصل بهره‌وری بر اصل کاهش قیمت بنا نهاده شده است ادامه داد: به عنوان مثال اگر سه نیروی کار در یک فروشگاه به کار گرفته می‌شوند در حالی که دو نیروی کار کافی است چاره‌ای جز تعدیل یک نیرو و یا تعریف یک کار جدید وجود ندارد.
به‌زارع با بیان اینکه کاهش قیمت توسط فروشگاه‌های بزرگ کاهش هزینه را به دنبال دارد و امری منطقی است خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصاد و سیستم توزیع به ویژه سیستم توزیع خواروبار و کالاهای اساسی چاره‌ای جز توسل به فروشگاه‌های بزرگ نداریم.
به گزارش ايسنا، وی با اشاره به اینکه حدود هفت سال پیش به فعالان این صنف در همدان اعلام شد که ایجاد فروشگاه‌های بزرگ در راه است گفت: پیشنهاد شد اعضای این صنف در قالب گروه‌های 50 نفری ساماندهی شوند و برای ایجاد فروشگاه‌های بزرگ زمین رایگان گرفته شود اما استقبال نشد.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com