۱۲ طرح بزرگ با مشارکت وزارت دفاع در استان همدان عملیاتی می‌شود همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 6 اسفند 1399 - شماره 3984
 
امروز : شنبه ، 9 اسفند 1399

Today : Sat, February 27, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  115082 تاریخ انتشار:  1399-10-22 - 07:00 تعداد بازدید:  79
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

۱۲ طرح بزرگ با مشارکت وزارت دفاع در استان همدان عملیاتی می‌شود

اقتصادی

 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای ۱۲ طرح و پروژه بزرگ عمرانی، تولیدی و سازندگی با مشارکت و سرمایه‌گذاری وزارت دفاع و نیروهای مسلح در مناطق مختلف این استان آغاز شده است.
به گزارش ایرنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی در دیدار با فرماندار فامنین و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان همدان، افزود: تحقق این اقدام نقش بسیار مهم و قابل توجهی در تسریع روند رشد و توسعه همه جانبه و پایدار استان در راستای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم این منطقه دارد.
وی همچنین با اشاره به ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی توسط وزارت نیرو،  اظهار داشت: اجرای این طرح موجب تسهیل روند خدمت رسانی به مشترکان روستایی با توجه به تجمیع اعتبارات و برنامه ریزی منسجم در زمینه اراده خدمت به مناطق روستایی همگام با شهرها داشته است.
حاجی بابایی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان همدان در حوزه ایجاد شبکه های جمع آوری فاضلاب، گفت: توسعه شبکه فاضلاب در شهرستان فامنین نیز باید همزمان با دیگر شهرها و مناطق استان همدان عملیاتی شود.
وی با اشاره به ظرفیت های ویژه شهرستان فامنین برای جذب سرمایه گذار، تصریح کرد: این شهرستان با داشتن منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد، زمینه بسیار مناسب و مساعدی برای توسعه اقتصادی و آینده‌ای درخشان را دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان نیز در این نشست، گفت: مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر همدان راه اندازی شده  و در حال حاضر این تصفیه خانه ظرفیت لازم برای تصفیه یک هزار و ۲۸۰ لیتر پساب در هر ثانیه را دارد.
سیدهادی حسینی بیدار افزود: درهمین ارتباط حدود ۴۰ میلیون متر مکعب پساب تصفیه شده نیز به نیروگاه برق شهید مفتح انتقال داده شده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱.۵ میلیون متر مکعب پساب تصفیه شده به پتروشیمی هگمتانه تخصیص یافته است، اظهار داشت: انتقال سه میلیون متر مکعب از این پساب به پتروشیمی ابن سینا نیز در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان عمدان قرار دارد.
حسینی بیدار با اشاره به اینکه درحال حاضر تراز و سطح آب دشت فامنین به دلیل مجموعه اقدامات انجام شده در حال مثبت شدن است، افزود: این شرکت آمادگی لازم برای خدمت رسانی به تمامی صنایع موجود در شهرستان فامنین با انتقال پساب تصفیه شده را دارد.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: برای اجرای طرح توسعه شبکه آب و فاضلاب شهرستان فامنین قراردادی به مبلغ هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان منعقد شده که عملیات اجرایی نیز ظرف دو هفته آینده آغاز می شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com