برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان گامی مثبت در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور است همدان پیام
 
 
دوشنبه - 7 مهر 1399 - شماره 3863
 
امروز : سه شنبه ، 8 مهر 1399

Today : Mon, September 28, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  111855 تاریخ انتشار:  1399-06-27 - 10:04 تعداد بازدید:  74
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان:
برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان گامی مثبت در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور است

اقتصادی

 بیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، آسانسور، در و پنجره، کاشی و سرامیک درحالی برگزار شد که همچنان کرونا بر اقتصاد کشور سایه انداخته و بسیاری از مشاغل را تحت‌تأثیر خود قرار داده است. این نمایشگاه نیز مانند نمایشگاه‌های گذشته در خلوت‌ترین حالت ممکن خود برگزار می‌شود، برخی شرکت‌کننده‌ها علت این خلوتی را کرونا می‌دانند و برخی دیگر بر این باور هستند که این نمایشگاه برای عموم مردم مناسب نیست و این‌گونه نمایشگاه‌ها بیشتر از جانب انبوه‌سازان و مهندسان معمار مورد استقبال قرار می‌گیرد.
یکی از شرکت‌کنندگان که از همدان در نمایشگاه شرکت کرده است، درباره استقبال مردم از نمایشگاه می‌گوید: انتظار داشتیم که استقبالی از جانب عموم مردم از نمایشگاه نشود و علت آن هم این است که این نمایشگاه بیشتر ب-رای کسانی است که در ساختمان‌سازی وارد شده‌اند، این نمایشگاه می‌تواند آنها را برای انتخاب وسایل جانبی ساختمان کمک کند. وی که خود را موسوی معرفی می‌کند، بیان می‌کند: کرونا تقریبا 2 ماه روی فروش ما تأثیر داشت ولی پس از آن شرایط برای ما عادی شد و زودتر از سایر فعالیت‌های اقتصادی به شرایط عادی برگشتیم.
یکی دیگر از شرکت‌کنندگان که از اصفهان درباره حضور در نمایشگاه این‌گونه اظهار می‌کند: حضور تیم ما در نمایشگاه فقط برای تبلیغات است، اصلا انتظار فروش در این نمایشگاه را نداریم ولی بر این باور هستیم تبلیغات لازم است هرچند کم باشد.
رضایی ادامه می‌دهد: حضور در نمایشگاه از نظر زمان و هزینه برای ما ضرر است، اما بازار رقابت است و اگر در نمایشگاه نباشیم بازار را از دست می‌دهیم.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان نیز در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه بیان کرد: صنعت ساختمان یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور محسوب می‌شود و هر اقدامی که برای شناسایی توانایی‌ها و ظرفیت‌های این صنعت انجام شود سبب رشد 40 صنعت وابسته خواهد شد.
حمید گلی‌پور افزود: صنعت ساختمان با اشتغال 2 میلیون نفری خود در کشور می‌تواند نقش مهمی در صادرات غیرنفتی ما داشته باشد و در همین راستا استان همدان بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان را همزمان با هفدهمین نمایشگاه تأسیسات و سیستم‌های برودتی و حرارتی برگزار کرد تا در جهت بهبود وضعیت اقتصادی و ساختمان‌سازی گامی مثبت بردارد.
این نمایشگاه با حضور 50 واحد شرکت‌کننده از استان‌های همدان، تهران، اردبیل و اصفهان به مدت 5 روز از 25 تا 29 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی همدان برگزار می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com