تعـاونی‌های همدان ۱۱ هزار نفر شغـل ایجاد کردند همدان پیام
 
 
شنبه - 30 تير 1397 - شماره 3244
 
امروز : يكشنبه ، 31 تير 1397

Today : Sun, July 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  82294 تاریخ انتشار:  1396-06-15 - 05:45 تعداد بازدید:  60
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان :
تعـاونی‌های همدان ۱۱ هزار نفر شغـل ایجاد کردند

اقتصادی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به اینکه تعاونی‌های استان همدان در سال گذشته ۳۹ میلیون دلار کالا صادر کردند، گفت: شرکت‌های تعاونی فعال در استان همدان برای ۱۱ هزار و ۷۵۶ نفر اشتغال ایجاد کرده‌اند.
احمد توصیفیان با اشاره به اینکه تعاونی‌های همدان در چهار سال متوالی و دولت تدبیر و امید بیش از 96 میلیون دلار صادرات داشتند، اظهار داشت: در سال 1395 میزان صادرات از تعاونی‌های استان همدان 39 میلیون دلار بود.
وی با اشاره به اینکه در حاضر تعداد شرکت‌های تعاونی فعال استان همدان یک هزار و 114 تعاونی است، افزود: 1 میلیون و 596 هزار و 619 نفر عضو در حوزه‌های مختلف تعاونی‌ها فعال هستند که ممکن است یک فرد عضو چند شرکت باشد.
توصیفیان با تأکید بر نقش شرکت  تعاونی‌ها در حوزه اشتغال بیان کرد: شرکت‌های تعاونی فعال در استان همدان برای 11 هزار و 756 نفر اشتغال ایجاد کرده‌اند که حاکی از تأثیرگذاری تعاونی‌ها در جامعه است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه در سال گذشته یک هزار و 595 تعاونی مورد بازید و نظارت عمومی از نحوه کار و فعالیت قرار گرفتند، گفت: 37 شرکت جدید امسال در حوزه‌های کشاورزی، صنعتی، پوشاک، راه‌سازی و... به تعاونی‌های استان همدان اضافه شدند.
توصیفیان تأکید کرد: برخی از تعاونی‌ها در سطح استان و کشور موفق به کسب رتبه شده‌اند ، برای نمونه شرکت تعاونی مسکن مهر نوژه همدان توانست رتبه برتر ملی را کسب و همچنین 18 شرکت تعاونی نیز در سطح استان برتر شدند.
وی با تأکید بر درآمدزایی شرکت‌های تعاونی استان همدان تصریح کرد: در سال گذشته از 14 شرکت تعاونی استان همدان صادرات انجام شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: توسعه  و افزایش صادرات از مهم‌ترین برنامه‌های پیش رو بوده که به صورت جدی پیگیری می‌شود.
توصیفیان با اشاره به اینکه به منظور توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی در روستاها، طرح روستا تعاون برای 90 روستای استان در حال پیگیری است، افزود: این موضوع از تاریخ 22 شهریورماه امسال با حضور معاون امور تعاون وزیر در روستای اشترمل تویسرکان  بعنوان اولین طرح روستا تعاون در زمینه مبل و منبت اجرا می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com