پروژه نیمه‌کاره محور نهاوند- فیروزان در انتظـار منـاقصه همدان پیام
 
 
شنبه - 30 تير 1397 - شماره 3244
 
امروز : يكشنبه ، 31 تير 1397

Today : Sun, July 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  82293 تاریخ انتشار:  1396-06-15 - 05:45 تعداد بازدید:  51
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان:
پروژه نیمه‌کاره محور نهاوند- فیروزان در انتظـار منـاقصه

اقتصادی

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پروژه نیمه‌کاره محور نهاوند- فیروزان در انتظار اخذ مجوز مناقصه است.
حبیب نادیان‌رفیع، با بیان اینکه پروژه 4 بانده شدن محور نهاوند-فیروزان از سال 91 نیمه‌کاره رها شده است، اظهار کرد: این پروژه به علت تخصیص نيافتن اعتبار استانی نیمه‌کاره باقی‌مانده است.
وی تصریح کرد: راه و شهرسازی برای اجرای 10 کیلومتر از مسیر نهاوند- فیروزان در سال 90 قرارداد 8 میلیارد تومانی با پیمانکار منعقد کرده که به علت تخصیص نيافتن اعتبار پیمانکار به کار خود پایان داد.
نادیان‌رفیع با اشاره به اینکه طول مسیر محور نهاوند- فیروزان 31 کیلومتر است، به ايسنا گفت: تا کنون 13 کیلومتر از مسیر نهاوند- فیروزان 4 بانده شده و 18 کیلومتر از آن باقیمانده است.
وی با تأکید بر اینکه این پروژه ردیف ملی نداشته است، بیان کرد: به علت بالا بودن آمار تصادفات در این محور، در سال 95 اعتبار 500 میلیون تومانی برای اجرای 5 کیلومتر دیگر از مسیر نهاوند- فیروزان ابلاغ شده و به دنبال اخذ مجوز مناقصه برای انتخاب پیمانکار است.
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان خاطرنشان کرد: 5 کیلومتر فیروزان به سمت کرمانشاه و پل حاج‌علیمراد که یکطرفه بوده، بیشترین آمار تصادفات را به خود اختصاص داده است.
 محور نهاوند- آورزمان- ملایر ردیف اعتباری ملی گرفت
وی درباره پروژه محور نهاوند- آورزمان- ملایر نیز گفت: این مسیر 42 کیلومتر است که در سال 87 با اعتبارات قطره‌چکانی استانی به صورت قطعه قطعه انجام شده است که خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته از سال 97 ردیف اعتباری ملی برای آن اختصاص می‌یابد.
نادیان‌رفیع تصریح کرد: 8 کیلومتر از سمت نهاوند به آورزمان تا 3 راهی عشوند در دست اجراست به طوریکه  4 کیلومتر از این مسیر  آسفالت شده و 4 کیلومتر دیگر نیز در حال زیرسازی است که برای تکمیل آن به 4 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
وی با اشاره به انتخاب پیمانکار برای اصلاح پیچ خروجی نهاوند، یادآور شد: این قسمت از مسیر یکی از نقاط پرحادثه بوده و در صورتی‌که اصلاح شود تصادفات کاهش چشمگیری خواهد یافت بنابراین اگر اعتبار مورد نیاز تخصیص یابد تا آبان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته اگر 8 کیلومتر اجرایی شود و اعتبارات مورد نیاز ابلاغ شود، از سال آینده عملیات اجرایی 8 کیلومتر از 3 راهی عشوند به سمت آورزمان به پیمانکار داده خواهد شد و مابقی مسیر به تناسب اعتبارات انجام می‌گیرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com