1398-08-121398-08-22bool(false) 1398-08-121398-08-22bool(false) نان همدان گران می‌شود همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 22 آبان 1398 - شماره 3615
 
امروز : چهارشنبه ، 22 آبان 1398

Today : Wed, November 13, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  101322 تاریخ انتشار:  1398-08-18 - 10:16 تعداد بازدید:  42
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نان همدان گران می‌شود

اقتصادی


 در 3 استان تهران، اصفهان و قم قيمت جديد نان به نانوايي‌ها ابلاغ شده و در حال اجرا است. نانوايي‌هاي همدان نيز منتظر ابلاغ قيمت جديد هستند. آن‌طور که مشخص است شوراي نان قيمت پيشنهادي را به استاندار ارايه کرده و در انتظار تأييديه هستند.
رئیس اتحادیه صنف نانوایان همدان در اين باره گفت: افزایش قیمت نان باید به صورت کارشناسی شده ابلاغ شود تا مشکلات واحدهای صنفی حل شود و اگر به‌زودي قیمت تعیین شده ابلاغ نشود کم‌فروشی و کیفیت پایین در نانوایی‌ها تداوم خواهد داشت.
ابوذر گل‌محمدی افزود: در حال حاضر در نانوایی‌ها مبلغ ۴۰۰ تومان برای نان محلی بزرگ درنظر گرفته شده و در حال حاضر نان لواش با قیمت ۲۰۰ تومان عرضه می‌شود.
وی تأکید کرد: کارگروه نان استان، تولید نان محلی را به واحدهای مجوزدار نانوایی واگذار کرد تا از تولید زیرزمینی و غیربهداشتی نان محلی جلوگیری شود.
رئیس اتحادیه صنف نانوایان همدان با بیان اینکه تعیین قیمت آنالیز شده توسط کارشناسان از ضرر و زیان تولیدکننده و مصرف‌کننده جلوگیری خواهد کرد ادامه داد: متأسفانه قیمت گاز واحدهای صنفی به صورت چراغ خاموش افزایش یافته است.
گل‌محمدی با اشاره به اینکه کیفیت آرد کارخانه‌ها بسیار کاهش یافته است، به فارس گفت: از زمانی که سهمیه‌بندی آرد در استان رخ داد کیفیت آرد بیش از پیش کاهش یافت.
وی در پایان از مسئولان استان خواست تا نرخ جدید نان هرچه زودتر ابلاغ شود.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: قیمت جدید نان باید توسط استاندار همدان تأیید شود و در مرحله بعد به نانوایان ابلاغ شود.
داریوش صفاری با بیان اینکه در حال حاضر قیمت نان تغییر نداشته است، اظهار کرد: قیمت و اوزان نان به میزان قبل محاسبه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه براساس نامه وزارتخانه پیشنهاد قیمت جدید نان ارائه و در جلسات متعدد بررسی شده است، ادامه داد: تغییر قیمت نان قطعی است و به استان‌های دیگر مثل تهران، اصفهان و قم قیمت جدید نان ابلاغ شده است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تغییر قیمت نان در سطح کشور به استانداران تفویض اختیار شده است و ما هم منتظر تأیید قیمت از سوی استاندار همدان هستیم. معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان در پایان اظهار کرد: وزارتخانه حداقل و حداکثر قیمت‌ها و اوزان نان را ارائه می‌دهد و در نهایت تأیید و تصویب قیمت نهایی توسط استانداران تعیین می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com