تسریع در اتمام پروژه های نیمه کاره مسکن مهر همدان پیام
 
 
يكشنبه - 15 تير 1399 - شماره 3793
 
امروز : دوشنبه ، 16 تير 1399

Today : Mon, July 6, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  108307 تاریخ انتشار:  1399-02-18 - 12:32 تعداد بازدید:  108
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تسریع در اتمام پروژه های نیمه کاره مسکن مهر

اقتصادی

پروژه‌های نیمه تمام مسکن مهر استان همدان که از پیشرفت فیزیکی بالا برخوردار است برای افتتاح در پروژه‌های اقدام ملی مسکن تکمیل می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در جلسه اقدام ملی مسکن که با حضور معاونین مسکن و ساختمان، معماری و شهرسازی در محل سالن جلسات این اداره کل تشکیل شد، عنوان کرد: با توجه به اهمیت طرح اقدام ملی مسکن برای دولت و اتمام آن برای وزیر راه و شهرسازی، باید با نگاه ویژه این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش مهر، داریوش حسینی با اشاره به اینکه تکلیف اقدام ملی باید در استان همدان هر چه سریع‌تر روشن و اقدامات به نتیجه برسد، ادامه داد: از ظرفیت و تخصص نیروی انسانی تمامی حوزه‌های اداره کل در راستای پیگیری و انجام امور مربوط به طرح اقدام ملی مسکن استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از زمین‌های مازاد دستگاه‌های دولتی برای اقدام ملی استفاده خواهد شد، افزود: در صورتی که زمین مازاد برای طرح اقدام ملی مسکن شناسایی شود باید به کمیسیون ماده پنج برای تغییر کاربری اعلام شود که در نهایت در شورای مسکن استان مطرح خواهد شد.

حسینی گفت: همچنین زمین‌های دولتی که در ید دولت و اداره کل راه و شهرسازی بوده و مشکلی ندارند برای اقدام ملی استفاده خواهند شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان اضافه کرد: مشاورین معتبر به طور ثابت برای حوزه معاونت مسکن و ساختمان که مسلط بر کارهای برآورد محاسبات مربوط و تهیه و اجرای آماده سازی هستند معرفی و استفاده خواهند شد.

وی اعلام کرد: معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان موظف شده تعداد یک هزار واحد داخل شهر همدان بدون معارض و ۵۰۰ واحد به صورت مشارکت در داخل شهر همدان پیگیری و معرفی کند.

حسینی افزود: پروژه‌های نیمه تمام مسکن مهر با اولویت شهرستان فامنین که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار هستند برای افتتاح در پروژه‌های اقدام ملی مسکن هر چه سریع‌تر تکمیل می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com