صدور اخطاریه قطع آب غیرقانونی است همدان پیام
 
 
يكشنبه - 15 تير 1399 - شماره 3793
 
امروز : دوشنبه ، 16 تير 1399

Today : Mon, July 6, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  108367 تاریخ انتشار:  1399-02-21 - 07:00 تعداد بازدید:  46
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تا پایان اردیبهشت
صدور اخطاریه قطع آب غیرقانونی است

اقتصادی


 یکی از برنامه‌های حمایتی دولت در دوران کرونا، افزایش مهلت پرداخت قبوض آب و برق بوده است؛ بدین شکل که طبق اعلام وزیر نیرو، تا پایان اردیبهشت‌ماه مشترکان مهلت پرداخت قبوض خود را دارند اما گاهی در این میان دیده شده که برای برخی مشترکان اخطاریه قطع صادر شده است.
به گزارش ایسنا، در اواخر اسفند‌ماه شرکت آب و فاضلاب کشور به شرکت‌های زیرمجموعه ابلاغ کرد که با توجه به شیوع ویروس کرونا و به تبع آن شرایط ویژه کشور و به‌منظور مساعدت و همکاری با مردم مقرر شد تا تمهیدات برای متقاضیان و مشترکان فراهم شود و بر اساس آن تمهیدات و الزامات، حضور نیافتن مراجعان در تمامی امور و ادارات آبفا فراهم شده و تمامی خدمات ۲۳گانه شرکت‌های آب و فاضلاب از طریق سامانه‌های غیرحضوری انجام شود.
از سوی دیگر تسلیم و توزیع قبض آب در مناطق و شهرهایی که بستر آن فراهم شده است، حذف و صورت‌حساب‌های مربوطه از طریق پیامک به مشترکان اطلاع‌رسانی و امکان وصول تمامی پرداخت‌های مردم از طریق درگاه‌های بانکی و سایر سامانه‌ها مهیا شود. علاوه بر این با توجه به شرایط خاص اقتصادی و رکود احتمالی کسب‌وکار تعدادی از مشترکان، شرکت‌های آبفا تعامل لازم در دریافت اقساط انشعاب برای تمامی متقاضیان و قبوض آب بها برای مشترکان غیرخانگی دارای مبالغ بالا را تا پایان اردیبهشت‌ماه سال 99 مهیا کنند.
با این‌حال گاهی برای برخی مشترکان اخطاریه قطع آب صادر می‌شود که محمدرضا بختیاری، مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران درباره چرایی این مسأله به ایسنا گفت: برای مراعات حال مشترکان، دولت تصمیم گرفت که در پرداخت قبوض آب همکاری لازم را داشته باشد اما با وجود این، از مشترکان درخواست کردیم که اگر توانایی دارند نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کنند.
وی با بیان اینکه برای اردیبهشت‌ماه نباید اخطاریه قطع آب صادر شود، اظهار کرد: طبق روال گذشته قبض آب صادر می‌شود اما نباید اخطاریه قطع آب صادر شود و اگر موردی وجود دارد، مشترکان می‌توانند این مسأله را به سامانه ۱۲۲ اطلاع دهند و این موضوع نیز قطعا پیگیری خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com