1399-10-191399-10-29bool(false) آقايان براي حمايت از جوكار حتي يك نامه هم ننوشتند! همدان پیام
 
 
دوشنبه - 29 دي 1399 - شماره 3953
 
امروز : دوشنبه ، 29 دي 1399

Today : Mon, January 18, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  71411 تاریخ انتشار:  1395-03-16 - 05:45 تعداد بازدید:  728
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دفاع تمام قد محمد سلطاني از ميثم جوكار:
آقايان براي حمايت از جوكار حتي يك نامه هم ننوشتند!

اقتصادی

 كنار گذاشتن نام ميثم جوكار از ليست اعزامي به جام جهاني كشتي آزاد واكنش‌هاي جالب توجهي را در پي داشته و حتي در ميان نفراتي كه در اردوي تيم ملي حضور دارند اين موضوع به سوژه‌اي داغ تبديل شده است.
محمدحسين سلطاني قهرمان دانشجويان جهان و يكي از كشتي‌گيران باسابقه استان درخصوص اتفاقات رخ داده براي ميثم مصطفي‌جوكار به خبرنگار ما گفت: قرار بود پیش از اعزام تيم ملي كشتي به جام جهاني به تهران رفته و با ميثم ديداري داشته باشم. اعزام او طبق گفته اعضاي كادرفني به آمريكا قطعي بود و نمي‌دانم يكباره چه اتفاقي رخ داد كه نام جوكار از ليست اعزامي تيم ملي خط خورد.
وي بیان كرد: پس از مسابقات تايمز نيويورك، مربيان تيم ملي به ميثم جوكار اعلام كردند كه به اردوهاي تيم ملي ملحق و خود را براي حضوري موفق در جام جهاني مهيا كند. متأسفانه مربيان تيم ملي روي حرف خود هم نمانده و نام جوكار را خط زدند.
عضو تيم ملي در جام جهاني كشتي آزاد افزود: ميثم چند سالي است در اردوهاي تيم ملي از جان مايه گذاشته و انصاف نبود كه با او چنين رفتاري شود. او در ميادين مهمي چون المپيك شركت كرده و قطعاً حضور در جام جهاني برايش مهم نيست، مهم بازي با احساسات يك كشتي‌گير است! مربيان ابتدا به او قول اعزام مي‌دهند و چند روز بعد عهدشكني مي‌كنند كه اين كار درستي نيست.
سلطاني بیان كرد: 10 سال در اردوهاي مختلف تيم ملي حضور داشتم. از زمان عليرضا دبير تا همين چند سال پيش و به خوبي مي‌دانم كه حضور در تمرينات چه سختي‌هايي دارد. ميثم نيز همين شرايط سخت را تحمل كرد و دست آخر مربيان تيم ملي كاري با او كردند كه به هيچ وجه زيبنده نبود. او در 2، 3 سال اخير دوري از خانواده را به جان خريد و من مي‌دانم كه دلتنگي براي فرزندش تا چه اندازه دشوار بوده است.
 فكر مي‌كنم رئيس هیأت بي‌خبر از اتفاقات رخ داده باشد!
وي در ادامه با اشاره به بي‌تفاوتي مسئولان هیأت كشتي همدان درباره اتفاق رخ داده، گفت: من احساس مي‌كنم رئيس هیأت كشتي استان همدان خبر ندارد كه چه اتفاق تلخي رخ داده است! هیأت كشتي همدان هيچ واكنشي نشان نداد و حتي يك نامه‌نگاري هم با فدراسيون انجام نداد تا از حق و حقوق ميثم جوكار دفاع شود.
سلطاني ادامه داد: من هم چندين سال در اردوهاي تيم ملي بودم و از من هم مثل بقيه كشتي‌گيران همداني حمايت خاصي صورت نمي‌گرفت. حالا هم چنين وضعيتي براي جوكار رخ داده و البته خيلي هم نبايد انتظار داشت! ميثم از درس و زندگي و خانواده خود زد تا در كشتي حقش را بگيرد اما بي‌مهري مسئولان فدراسيون و بي‌تفاوتي مسئولان هیأت كشتي همدان اجازه نداد او موفق‌تر از اين شود!
عضو سابق تيم ملي افزود: جوكار يكي از بهترين كشتي‌گيران تاريخ همدان است و به شخصه خوشحالم كه با چنين ورزشكار خوش اخلاقي در رابطه هستم. او از نظر اخلاقي يكي از بهترين‌هاي كشتي ايران محسوب مي‌شود. افتخارات او براي كشتي ايران بي‌شمار بوده و چيزي از ارزش‌هايش كم نشده است.
 مسئولان مطالبات را هرچه زودتر پرداخت كنند
وي در ادامه در خصوص شكايت برخي كشتي‌گيران مطرح نظير محمدرضا آذرشكيب و مصطفي حسين‌خاني از هیأت همدان بیان كرد: 9 ماه از مسابقات ليگ گذشته و هنوز حق و حقوق كشتي‌گيران پرداخت نشده است. من تنها كشتي‌گير بومي همدان بودم و پس از گذشت 9 ماه، انتظار دارم تا مسئولان مطالباتم را پرداخت كنند. خيلي صبر كردم و سعي داشتم صحبت نكنم اما مسئولان بدانند تنها راه درآمد ما كشتي‌گيران از ليگ است.
سلطاني با بيان اينكه مسئولان هيچ قدمي براي حل مشكلات بر نمي‌دارند، گفت: بارها و بارها با جلال صابريون صحبت كرده‌ام. ليگ پارسال يونس سرمستي 30 ميليون قرارداد داشت و خيلي زود پول خود را از تيمش گرفت. من اين كشتي‌گير را در مسابقات شكست دادم اما هنوز مطالبات من پرداخت نشده است.
قهرمان دانشجويان جهان در پايان بیان کرد: اي كاش مسئولان ارشد استان صفحه شخصي مصطفي حسين‌خاني را چك كنند. كامنت‌هايي در صفحه او وجود دارد كه زيبنده شهر ما نيست. متأسفانه پول كشتي‌گيران پرداخت نشده و نام همدان نيز در اردوهاي تيم ملي و در ميان كشتي‌گيران كشور بدحساب در رفته است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com