محموله نهاده دامی با قطار وارد همدان شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - شماره 3546
 
امروز : سه شنبه ، 29 مرداد 1398

Today : Tue, August 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  93623 تاریخ انتشار:  1398-02-26 - 09:25 تعداد بازدید:  53
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

خرید مرغ مرغداران توسط پشتیبانی امور دام
محموله نهاده دامی با قطار وارد همدان شد

اقتصادی مدیر تنظیم بازار جهادکشاورزی استان همدان گفت: طی جلساتی با پشتیبانی امور دام مقرر شد مرغ‌های تولیدی به ازای هر کیلو 11 هزار تومان خریداری شود.
احد ظفری با بیان اینکه یکی از موارد مهم برای سازمان جهاد کشاورزی تقویت تولید جوجه یک‌روزه است اظهار کرد: با تقویت تولید جوجه یک‌روزه درصد جوجه‌ریزی بالا خواهد رفت.
وی با اشاره به اینکه تا یک ماه گذشته قیمت مرغ حالت نجومی داشت ادامه داد: پس از برگزاری جلسات برگزار شده در استانداری و سازمان‌های مرتبط مقرر شد تا نهاده با قیمت دولتی در اختیار مرغداران قرار گیرد.
مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه نهاده با ارز 4200 تومان در اختیار مرغداران قرار خواهد گرفت بیان کرد: این موضوع به افزایش تولید جوجه یک‌روزه و جوجه‌ریزی بسیار کمک می‌کند تا نظم خاصی در بازار داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه جلساتی با پشتبیانی امور دام برگزار شد تا مرغ‌های تولیدی از سوی پشتبانی امور دام به ازای هر کیلو 11 هزار تومان خریداری شود افزود: پشتبانی امور دام مرغ‌ها را خریداری و نگهداری می‌کند تا مرغداران ضرر نکنند.
ظفری تصریح کرد: در برنامه قرار است تولید جوجه یک‌روزه را به میزانی برسانیم که نیاز داخل را تأمین کرده و بتوان به خارج هم صادرات انجام داد.
وی با بیان اینکه در استان همدان یک‌میلیون و 800 هزار قطعه جوجه‌ریزی انجام شده است افزود: در حال تلاش هستیم تا جوجه‌ریزی را به 2 میلیون 200 هزار قطعه برسانیم.
مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه در حال حاضر قیمت مرغ در بازار پایین بوده و به ضرر تولیدکننده است بیان کرد: هماهنگ شده تا مرغداران با کشتارگاه‌ها قرارداد ببندند و محموله را تحویل کشتارگاه بدهند، سپس وارد فاز سردخانه و پشتبانی امور دام شوند.
وی افزود: از اسفند سال گذشته تاکنون 27 هزار تن نهاده دامی به استان همدان تخصیص داده شد که 14 هزار و 500 تن وارد استان شده است.
ظفری با اشاره به اینکه امروز نخستین محموله نهاده‌های دامی از طریق راه‌آهن وارد استان می‌شود ادامه داد: یکی از مشکلات موجود در بندر نبود کامیون برای حمل نهاد‌ه‌ها به استان بود چراکه باید پشت بارنامه به کامیون‌ها بدهند تا بار را استان همدان حمل کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com