پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
 
شنبه - 29 تير 1398 - شماره 3524
 
امروز : يكشنبه ، 30 تير 1398

Today : Sat, July 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
گردشگری
تفاهم نامه همکاری های گردشگری ایران و ترکیه امضا شد
ترکیه: ایران هتل کم دارد ایران: ۱۴۰۰ واحد هتل داریم

 ایران و ترکیه با تأیید نامتعادل و ناپایدار بودن روابط گردشگری دو کشور، تفاهم نامه‌ای را با هدف بهبود این وضعیت، امضا کردند.


1397-11-24 - 09:36      ادامه مطلب

تکاپـوی همــدان در مهمترین رویداد بین‌المللی‌گردشگری

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از  ۲۳ تا ۲۶ بهمن، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان ۶۶۰ شرکت ایرانی و ۵۷ شرکت خارجی در حوزه گردشگری از ۳۱ استان و ۱۲ کشور خواهد بود؛ نمایشگاهی که معاون گردشگری کشور از آن با هدف پیشبرد دو رویکرد یاد می‌کند؛ رویکرد اول معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کشور در زمینه جذب گردشگر است و رویکرد دوم ایجاد فرصتی برای تعامل دست‌اندرکاران صنعت گردشگری تا در نهایت به هدفی بزرگ‌تر که معرفی ظرفیت‌ها در سطح بین‌المللی است دست پیدا کنند.


1397-11-24 - 09:24      ادامه مطلب
امروز سالروز تولد پرفسور بالتازار است
تولد بالتازارنقطه جهاني‌شدن «اکنلو»

 مارسل بالتازار صدویازده سال پیش چنين روزي  ۱۳ فوریه در فرانسه به دنیا آمد این تاریخ مقارن با 24 بهمن ماه میتواند به عنوان روز اکنلو در تاریخ گردشگری استان به ثبت برسد روزی که به واسطه نامگذاری آن مراودات بین المللی در آینده را رقم خواهد زد . 


1397-11-24 - 09:17      ادامه مطلب

گشتی در باغ ایرانی شرق کشور

فرصت کمی تا آغاز تعطیلات عید نوروز باقی‌مانده و برای یک سفر مفید و متفاوت در این ایام، چه بهتر که زودتر مقصد خود را انتخاب کنیم. 


1397-11-23 - 10:48      ادامه مطلب

تهدید حذف بلیت‌های چارتر برای سفر

 رئیس هيأت‌مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی با تاکید بر این‌که پرواز چارتر واقعی، قیمت بلیت و یا سفر هوایی را بالا نمی‌برد، گفت: اگر پروازهای چارتری و گروهی حذف شود، گردشگری تعطیل می‌شود، انگیزه برای سفر از بین می‌رود و دیگر کمتر می‌توان تب سفر ایجاد کرد.


1397-11-23 - 10:48      ادامه مطلب

کاهش ۹۰ درصدی جرائم مربوط به میراث فرهنگی

 فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور گفت: در سال جاری یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور با اشرافیت کامل بر آثار تاریخی، پنج هزار اخطاریه قانونی برای متعرضان به اماکن تاریخی ابلاغ کرده است.


1397-11-23 - 10:47      ادامه مطلب

غفلت ۱۰۰ ساله از معماری خشتی ضعفِ بزرگِ کشور

 معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با تاکید بر حفظ بافت جهانی یزد، گفت: خارج از این بافت تاریخی، شاهد ایجاد بناهایی با معماری غیرایرانی و خشتی هستیم که این مسئله بیانگر ورود نکردن سازمان نظام مهندسی در زمینه مجوزها و به تبع آن دانشگاه‌ها در زمینه شناخت و معرفی و ارتقای آگاهی نسبت به انواع مصالح معماری خشتی و نوع این معماری است.


1397-11-23 - 10:47      ادامه مطلب
همدان در دوازدهمین رویداد گردشگری
چند توصیه دیجیتالی برای شرکت‌ در نمایشگاه گردشگری تهران

بهمن‌ماه برای دوستداران گردشگری و همچنین شرکت‌های فعال در این زمینه و صنایع وابسته، از اهمیت دوچندانی برخوردار است. هرسال در این ماه بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ایران به مدت معمولا چهار روز در تهران برگزار می‌شود که میزبان هزاران بازدیدکننده اعم از علاقه‌مندان به سفر و شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی در زمینه گردشگری و صنایع مربوطه است. نزدیکی زمان برگزاری نمایشگاه گردشگری به تعطیلات عید باستانی نوروز فرصت طلایی را برای معرفی خدمات و محصولات مرتبط با سفر در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند علاوه بر فعالیت‌های بخش برندینگ، سهم بازار خود را نیز افزایش دهند. حضور گسترده‌ شرکت‌های واقع در شهرستان‌ نیز یکی از نقاط قوت این نمایشگاه است.


1397-11-23 - 10:02      ادامه مطلب

آبشار درگاهان؛ تاج عروس کویر

فرصت کمی تا آغاز تعطیلات عید نوروز باقی‌مانده و برای یک سفر مفید و متفاوت در این ایام، چه بهتر که زودتر مقصد خود را انتخاب کنیم. در فرصت باقی‌مانده هر روز یک جاذبه را در پهنه وسیع ایران معرفی خواهیم کرد. مبنای معرفی این جاذبه‌ها که از میان جاذبه‌های ملموس و ناملموس هستند، بکر بودن، دور بودن نسبت به مرکز، اهمیت، متفاوت بودن و... است.


1397-11-21 - 10:16      ادامه مطلب

در اجلاس همدان ۲۰۱۸ در صدر اخبار گردشگری دنیـا قرار گرفتیم

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: «با هدف تقویت ارتباط با هنرمندان صنایع دستی گروه مشاورین متشکل از نخبگان و صاحب نظران حوزه های مرتبط با صنایع دستی تشکیل می شود.»


1397-11-21 - 10:15      ادامه مطلب
30
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com