پایگاه اطلاع رسانی روزنامه همدان پیام
 
 
سه شنبه - 27 آذر 1397 - شماره 3364
 
امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

Today : Wed, December 19, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
یادداشت
حمایت از سرمایه گذاری جدیت در رفع موانع توسعه است


 تأکید فرماندار تویسرکان بر حمایت از سرمایه گذاران که در نشست اختصاصی با همدان پیام عنوان شد، نگاههای امیدوارانه  به آینده شهرستان را تقویت می کند. نگاههایی که مومیوند  با بیان این نکته که تویسرکان در مسیر توسعه قرار دارد، بر آن صحه گذاشته است.
ارتباط سرمایه گذاری با توسعه، موضوعی روشن و غیر قابل انکار است که کارشناسان و فعالان اقتصادی بارها بر آن تأکید نموده و چاره بسیاری از مشکلات ئ گره های کور در اقتصاد را ورود جدی سرمایه گذاران و فعال شدن بخش خصوصی دانسته اند.
تویسرکان و بسیاری دیگر از شهرستان های استان که به نوعی در حال توسعه محسوب می شوند، با موانع ریز و درشتی در مسیر پیشرفت مواجه هستند که این موانع با سرمایه گذاری رفع می شود.
فرماندار تویسرکان با دقت نظر و شناخت کامل از مسائل و چالش ها و توجهی که به اهمیت سرمایه گذاری به عنوان یکی از عوامل توسعه اقتصادی، دارد با صراحت و قاطعیت از ارائه تسهیلات لازم در زمینه سرمایه گذاری گفته و بر حمایت از سرمایه گذاران تأکید نموده است.
این رویکرد چناچه حفظ و تقویت شده، در عرصه عمل نیز شاهد بروز و ظهور آن باشیم صد البته که روند توسعه شهرستان با استعداد تویسرکات سرعت خواهد گرفت.
این رویکرد حتی می تواند به عنوان یک نمونه در سایر نقاط استان نیز اشاعه پیدا کرده، نوعی همت همگانی در جهت حمایت از سرمایه گذاری های خرد و کلان شکل بگیرد.
توجه به چنین موضوع مهمی و دعوت رسمی از سرمایه گذاران جهت نقش آفرینی در اقتصاد شهرستان تویسرکان توسط مدیر سیاسی شهرستان علاوه بر اینکه برگرفته از نگاه توسعه گرا بوده و  نشان از نوعی دغدغه توسعه دارد، با همکاری و همراهی بخش های مختلف در شهرستان می تواند زمینه ساز شرایطی باشد که رشد و توسعه تویسرکان ر ا تسهیل نماید.
به هرحال اهمیت سرمایه گذاری در رشد اقتصادی از یکسو د شرایط ومقتضیات شهرستان های در حال توسعه ای مثل تویسرکان ایجاب می کند که اهتمام خاصی به این مقوله گردد تا در سایه این سرمایه گذاری ها فضای کسب و کار بهبود یافته،  شاهد رونق اقتصادی باشیم.


1397-04-25 - 05:45      ادامه مطلب
همدان را كوچك نكنيم

 رويداد 2018 براي همدان فرصت بسيار مغتنمي است تا بتوانيم ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي پايتخت تاريخ و تمدن ايران‌زمين را در تمامي زمينه‌ها از جمله فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي به رخ جهانيان بكشيم و به درستي عظمت و بزرگي اين استان كه به بلنداي الوند هميشه سرافراز است را نشان دهيم.


1397-04-25 - 05:45      ادامه مطلب
افزایش 9/6 درصدی تولید آب در همدان

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به افزایش 9/6 درصدی تولید آب نسبت به هفته گذشته گفت: به دلیل گرمای هوا و افزایش مسافران در تعطیلات عید فطر این میزان مصرف آب افزایش یافته است.


1397-04-04 - 05:45      ادامه مطلب
توسعه گردشگری استان را جدی بگیریم

یکی از زیرساخت ها مهم استان در حوزه گردشگری است که البته جزء اولویت های توسعه نیز محسوب می شود.


1397-04-04 - 05:45      ادامه مطلب
ضعف اطلاع رسانی استانداری و بی‌اعتمادی به خبرنگاران

 چندی است صدای رسانه در استان کوتاه شده و کمتر مدیر و مسئولی به این رکن حتی توجه می‌کند. انتظار از دولت دوزادهم بیش از این بود که خود منجر به صدای کوتاه رسانه شود و قلم روزنامه‌نگاران را  لرزان کند.


1397-03-30 - 05:45      ادامه مطلب
هزينه‌هاي زندگي قطره قطره جمع شود تا دريا شود

 به سلامتي دولت الكترونيك و ورود بخش‌هاي خصوصي به چرخه خدمات‌رساني عمومي، اين روزه از صفر تا صد هزينه‌هاي زندگي از جيب خود مردم پرداخت مي‌شود، چه بخشي از اين هزينه‌هاي ريز و درشت، تأمين درآمد براي همان دستگاه خدمات‌رسان باشد.


1397-03-30 - 05:45      ادامه مطلب
فساد در کمین رینگ سوم همدان

یکی از تبعات اقتصادی و اجتماعی اجرای رینگ سوم شهر همدان، افزایش قیمت زمین در گستره وسیعی از اطراف این حلقه شهری است.


1397-03-27 - 05:45      ادامه مطلب
توسعه گرا يا محافظه کار

 زمزمه‌هايي از تغيير مديريت مجموعه‌هاي مختلف در شهرداري همدان شنيده مي‌شود ظاهراً بخش‌هايي از مديريت‌هاي اين شهرداري و زيرمجموعه‌هاي آن در شرف تغيير و تحولات است.


1397-03-12 - 05:45      ادامه مطلب
استعداد ویژه همدان در گردشگری کشاورزی

 همدان خطه ای از سرزمین کهن ایران است که به دلیل برخورداری از منابع طبیعی بکر ، رودخانه های خروشان ، آبشارها ، قنوات فراوان و آب و هوایی کوهستانی و دلنشین هموراه مهد تاریخ و تمدن بوده است.


1397-03-12 - 05:45      ادامه مطلب
آغاز سومین سال فعالیت مجلس، فرصتی برای گزارش‌دهی نمایندگان به مردم

 گذشت دو سال از فعالیت دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فرصت مناسبی است تا هر یک از نمایندگان استان گزارش عملکرد خود را در معرض افکار عمومی قرار دهند.


1397-03-10 - 05:45      ادامه مطلب
21
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com