22 بهمن‌ماه شاداب‌تر از هميشه همدان پیام
 
 
سه شنبه - 1 خرداد 1397 - شماره 3199
 
امروز : سه شنبه ، 1 خرداد 1397

Today : Tue, May 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83827 تاریخ انتشار:  1396-11-24 - 05:45 تعداد بازدید:  136
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

22 بهمن‌ماه شاداب‌تر از هميشه

نویسنده : مهدي ناصرنژاد

یادداشت

جشن سالگرد پيروزي انقلاب و راهپيمايي 22 بهمن امسال به چند دليل مشخص بسيار سرحال و شاداب‌تر از سال‌هاي قبل در كشورمان برگزار شد و قشرهاي مردم داناي همدان نيز در اين خصوص يك روز تاريخي را از خود به نمايش و يادگار گذاشتند.
واقعيت اين است كه به دليل حوادث تلخ چند هفته پيش در برخي شهرهاي كشور، هم خود مردم ايران و هم ناظران سياسي در اقصي نقاط جهان چشم به رويدادهاي سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي دوخته بودند كه با توجه به چنين حوادثي، واكنش ايرانيان به برنامه‌هاي دهه فجر پيروزي انقلاب و بخصوص راهپيمايي 22 بهمن‌ماه چگونه خواهد بود.
بديهي است پيش‌بيني حضوري پرمعني و چشم‌نواز از سوي قشرهاي گوناگون مردم ايران در راهپيمايي امسال براي هر صاحبنظر و آگاه به واقعيت‌هاي بينشي و سياسي و فرهنگي حاكم بر جامعه ايراني به راحتي متصور بود و در همين ارتباط اين رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت‌ا... خامنه‌اي بود كه در نخستين روزهاي دهه فجر امسال در ديدار جمعي از كارگزاران نظام با ايشان به صراحت اعلام كردند كه بايد شكوه و بزرگي و حضور تحسين‌انگيز مردم ايران را در يوم‌ا... 22 بهمن‌ماه به مراتب بهتر از سال‌هاي گذشته به نظاره نشست و اين سخن واقعيت بزرگي است كه پشتوانه خلل‌ناپذير انقلاب را تشكيل مي‌دهد و هر انسان عاقل و حقيقت‌بيني به خوبي مي‌داند، مردم انقلاب خويش را دوست دارند و بارها و بارها به جهانيان نشان داده‌اند كه از روي آگاهي و شعور سياسي مهر باطل به رژيم پوسيده شاهنشاهي زده‌اند و مي‌خواهند مستقل و آزاد و مختار در حريم سرزميني خود زندگي كنند. مردم آگاه و مصمم ايران در راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن سال 1396 يكبار ديگر پررنگ‌تر و شاداب‌تر از هميشه به جهانيان گفتند، انقلاب اسلامي را هويت خود مي‌دانند و هيچ خدشه‌اي را بر انقلاب و استقلال خود نمي‌پسندند.
مردم ايران در راهپيمايي 22 بهمن سال 1396 با احساس تلخي نسبت به حوادث ماه گذشته در نقاطي از كشور اعلام كردند كه حساب مطالبات و برخي خرده‌گيري‌ها نسبت به عملكرد مديران و دست‌اندركاران امور كشوري از انقلاب و نظام مردم‌سالار اسلامي و ارزش‌هاي ديني آن جداست.
به هر تقدير دهه فجري ديگر بر تاريخ مردم سربلند و آزاده ايران گذشت و دنيا يكبار ديگر دلبستگي و همبستگي و اميد مردم اين سرزمين بزرگ را به انقلاب خود به نظاره نشست و همان دولت‌ها و رسانه‌هاي عريض و طويل وابسته به آنها كه در كمين بودند تا سكوت و بي‌رغبتي مردم كشورمان نسبت به راهپيمايي 22 بهمن را به دنيا مخابره كنند، مجبور شدند واقعيت‌هاي آشكار و پنهان انقلاب اسلامي ايران و مردم وفادار و قسم‌خورده اين مرز و بوم را بپذيرند و حضور ده‌ها ميليوني مردم ايران را در رأس اخبار بين‌المللي خود قرار دهند.
راهپيمايي باشكوه 22 بهمن سال 1396 تاريخي‌تر از هميشه شد و دنيا در برابر اراده و صبر و آينده‌نگري مردم ايران سر تعظيم فرود آورد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com